Wpis z mikrobloga

Wykopki, jest akcja!

W związku ze zbliżającym się 9 listopada, gdzie wydarzy się wiele pojedynków MMA (KSW, UFC, Oktagon) zamierzałem jak zwykle przygotować kupon i puścić parę moich typów. Ale nagle wpadłem na genialny pomysł. Zanim zaczniemy skuszę Ciebie czytającego liczbami, żebyś się nakręcił na wygraną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

25 spotkań
średni kurs na walczącego: 1,5
AKO: 25 251
AKO po podatku: 22 221
Stawka - załóżmy, że dycha, czyli mamy
|
|
\/
222 210 złotych polskich! Ćwierć bańki do zgarnięcia.

Wiem, że pewnie sobie pomyślicie "eee trafić taki kurs i 25 spotkań - nierealne"
Ale może warto spróbować? Dychy nie szkoda.

No dobra, ale czego ja właściwie od was chcę?

Chciałbym zebrać 25 osób, które byłyby chętne wejść w ten, nazwijmy to "projekt" i współpracować z wami na zasadzie:

1. Każdy wybiera sobie JEDEN typ. Analizuje go dogłębnie od A do Z, w tym historie zawodnika, przeciwnika, style walki, kontuzje, sytuację życiową, motywację itp.
2. Podaje ten typ swoim kolegom uczestniczącym w owym przedsięwzięciu. Podaje go nie byleby coś dać, tylko traktuje go tak jakby miał za kafla singla zagrać. Najpewniejsza pewność.
3. Sklejamy kupon i liczymy, że będziemy bogaci.

Załóżmy, że granie kursów do 1,2 nie ma sensu, tak samo jak jakieś bawienie się w rundy/nokauty.
A dlaczego mma? Bo myślę, że jest to jeden z bardziej przewidywalnych sportów. Ale można w przyszłości jakby się zebrała grupa zmienić dyscyplinę...

Wiem, że pomyślicie, że to bukmacherka, że czasem faworyt zawiedzie, że nie da się w 100% przewidzieć, ale ja myślę, że warto spróbować. A dlaczego proszę o to tutaj was? Bo zależy mi właśnie na zebraniu najpewniejszych zdarzeń, a samemu nie wyrobię się z czasem - nikt by się nie wyrobił. Zakładam, że każdy kto wchodziłby w tę akcję to poświęciłby pare godzin na solidną analizę.

Oczywiście nie musi być 25 osób i 25 zdarzeń, ile osób będzie chętnych to takie ako się sklei.

I teraz wielka prośba - proszę bez hejtów, bez pisania, że marzyciel i że za głupie akcje się biorę. Można nawet kupon puścić w maxi dla zminimalizowania ryzyka. Poza tym fajnie byłoby zebrać grupkę osób, z którą możnaby zacząć współpracować i dzielić się wiedzą. Myślę, że to fajna inicjatywa, tym bardziej, że my wykopki to jedni z mądrzejszych w tym naszym polskim internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chętnych zapraszam do pozostawienia komentarza! Zbierze się ekipa to ustalimy kto, co i jak analizuje. Pozdro!

#bukmacherka
  • 4