Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Powiem wam szczerze, że spodziewałem się więcej od Blizzarda niż to, na co liczyli ludzie. Można zauważyć, że przy pierwszej prezentacji gry szef Bllizarda oraz następny prezenter, musieli nie przespać przynajmniej kilku nocy, gdyż pożerał ich stres, jak przyjmą to gracze i jak przyjmą to wszystko akcjonariusze (jak ktoś nie wiedział to akcje actiblizzarda spadały w dosyć szybkim tempie).
A jeśli chodzi o gry to już opowiem w punktach.
Otóż:
- Diablo 4 nie zachwyciło mnie, choć CGI było wykonane świetne, widać, że w tym segmencie Blizzard nie zawodzi. Ale jeśli o gameplay to... Mówiąc szczerze wyglądało to jak próba spełnienia obietnic niektórych fanów , czyli szykują się elementy mmorpga jak otwarty świat, world bossy, szybkie podróże na koniu lub teleportacją i inne związane z tym aktywności. Tylko że odrazu można stwierdzić, że to pre-alpha. Dodatkowo ujawnili tylko 3 klasy z, podobno, pięciu dostępnych klas na premierę. Może się wszystko zmienić, ale moim zdaniem idzie to w złą stronę.

- Starcraft oficjalnie umarł i nikt się z tym nie kryje. Została tam spora garstka fanów grających w produkcję, lecz nie możemy liczyć na oficjalne turnieje sygnowane Blizzardem. Szkoda

- Bardzo ciekawe CGI ukazano w części związane z nowym dodatkiem do wowa: Shadowland. Czytałem sporo komentarzy w internecie, w tym na wykopie, i ci, którzy wglębili się w lore wowa dobrze wyjaśniło cała zaszłość, która ukazała się na ekranie i takie zajście mogło się wydarzyć(Samo CGI wykonane świetne, ale to już wiecie). Sam dodatek to odcinanie kuponików, nowe lokacje, nowi bossowie, npcy, przedmioty itd.

-O Heartstone napisze krótko: nowy dodatek czyli wydawanie kilkudziesięciu dolarów, by nie być w tyle, i autochessopodobny twór wkracza za niedługo.

- Overwatch 2 to największy zawód tej konferencji. Całkowicie nie rozumiem co chcieli zyskać dając sequel i to nieznacząco się różnicy od poprzedniczki. Po świetnym cgi z rodem z pixara, dali króciutkie fragmenty z gameplayu, gdzie ogłaszają fabułe, nowy tryb, nowe mapy i nowe postacie. Tyle że reszta nie będzie się różnić, dalej będziemy rozgrywać arenowe walki razem na Route 66, Paryżu,Hollywood, Illios, Lijilang Tower(ircc) i na innych, które występowały w pierwszej części. Według mnie mogli zwyczajnie wydać druga część jako dlc, ale ktoś z zarządu stwierdził, że lepiej dać to jako osobny twór.

I to w zasadzie tyle. O Hotsie nie będę rozwodzić, bo dodają jedynie postać (nawet nie pamiętam jaka). Napiszcie co wy sądzicie o całej konferencji.
#blizzcon #blizzard
  • 2
@monox12 *Dostają deathwinga do HOTS i wszystkie postacie do któregoś tam dnia miesiąca są za darmo z tego co pamiętam. Takie uzupełnienie małe.

*Do Wowa dodatkowo będzie Mount ala deathwinga z okazji rocznicy
@monox12 sami przyznali ze d4 zaczynaja i to tylko poczatkowy etap prac. I tak pokazali wiecej niz chcieli niektorzy poza trailerem dali gameplay i grywalne demo. Od kiedy dodatki do HS sa platne?