Wpis z mikrobloga

natalia brutalnie zderzyła się z rzeczywistością wchodząc do bb, myślała że będzie gwiazdką tam bo ma najwięcej obserwujących na insta ~ 70k spośród wszystkich w domu i po prostu księżniczka przeliczyła się, że wszyscy będą nad nią skakać a tu #!$%@?, nikt nie wie kim jest, mają na nią #!$%@? teraz, snuje się po domu i udaje że chce coś robić, jest nudna i stypuje jak się tylko da, zero swojej jakiekolwiek inicjatywy w czymkolwiek, nikt się nad nią nie spuszcza, nie dostaje co chwile słodkich komci jaka to ona nie jest jak na insta i wylatuje w niedziele gdzie bankowo o niej zapomną po kwadransie, i jeszcze jest zdziwiona że dostała nominacje XD nawet nie kuma tego co kamil chciał jej powiedzieć i pomóc żeby się jakoś zintegrowała jakoś z grupą a ona odbiera to jako atak XD no ale jak to, PRZECIEŻ JA MAM 70K FOLLOWERSÓW NA INSTA I JA MUSZE COŚ ROBIĆ W TYM DOMU ŻEBY MNIE LUBILI I NIE #!$%@? OD RAZU PO IMMUNITECIE??? EEEEE TAM GADACIE XDD :-----D tak kończą te instamodeleczki, moim zdaniem gorsza nawet od olki, a wspominam o insta bo myślę, że jedynie na tej podstawie dostała się do programu żeby nabić trochę fejmu bb XD bo z taką #!$%@?ą osobowością nie wierzę że ją wzięli, była pewnie masa bardziej charyzmatycznych osób od niej no ale nie mieli przecież 70k na insta ( ͡º ͜ʖ͡º) #bigbrother
lubiepepsi2137 - natalia brutalnie zderzyła się z rzeczywistością wchodząc do bb, myś...
  • 11
@lubiepepsi2137: Co jak co ale ona powinna pójść na jakąś terapię a nie do BB bo widać, że dziewczyna ma
ze soba problemy.
Teraz wychodzi jakie te instamodeleczki są na prawdę. Na instagramie śmiechy, pokazywanie zajebistego życia, zero niedoskonałości i pewnie wchodząc też myślała, że będzie tak jak ona to pokazuje. Szybko ją ten program zweryfikował,ze stare problemy nie znikły tylko przykryła je uciekajac od nich. Życzę jej jak najlepiej ale
@lubiepepsi2137: No jaki ten Kamilek pomocny nawet Natalii chciał pomóc mimo że jest razem z nią nominowany ha ha he ! #!$%@? cwaniaczek próbował zwrócić uwagę widzów na cechy Natalii które się jemu nie podobają żeby pomóc sobie w bezpośredniej z nią rywalizacji . Ten gościu jest wyjątkowo trudny we współżyciu taki samolubny cwaniaczek potrafiący perfekcyjnie manipulować innymi , miałem różne zdania na jego temat w trakcie programu ale ostatecznie stwierdziłem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lubiepepsi2137: a co wy się dzisiaj urodziliście? Przecież to jest powszechnie wiadome że te instasramerki kreują w internecie życie takie, jakie chciały by mieć, tworzą tam swój utopijny świat który w żaden sposób nie odzwierciedla rzeczywistości. I tutaj jest tego doskonały przykład :) stąd później depresje, niedowartościowanie.. W życiu nie usuniesz negatywnych komentarzy