Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada Ban Pekao, który miał 37.05% głosów i zajmuje 5. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszy bank.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada Ban Pekao, który miał 37.05% głosów i zajmuje 5....

źródło: comment_rVsRZoouCzNUl3ezrLD29ROibUaFVOBJ.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY BANK

  • Millenium 15.4% (302)
  • Alior Bank 26.8% (525)
  • Santander 42.8% (839)
  • ING 15.0% (295)

Oddanych głosów: 1961

  • 45
@Pouty: i nieźle rucha emerytów na hajs - matula miała założone konto w 1999 roku i tak stopniowo od 6zł podwyższyli jej do 12,80 ( ͡° ͜ʖ ͡°) skapnęliśmy się, przenieśliśmy ją na konto za zero, ale podejrzewam że dalej doją nieogarniających emerytów
@MarianoaItaliano: powiem tak, miałem konta w 5 bankach z tej listy, i zdecydowanie najmniej problemowym a w zasadzie w ogóle bezproblemowym imho najlepszym bankiem w jakim w Polsce posiadałem i posiadam konto jest Pekao. W placówce byłem może 2 razy, założyć konto i podnieść limity, szybko sprawnie i bardzo miło.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miras_m: Raczej wszędzie tak jest. Dopóki nie pójdzie się do usługodawcy i nie zapyta o lepszą ofertę to będzie działać na starej umowie. Tak samo jest np. z opłatami za telefon czy internet. Zazwyczaj jest tak, że te konta, które mają wyższe opłaty mają inne korzyści np. wyższe oprocentowanie rachunku i wtedy opłaca się coś takiego brać.