Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada Ban Pekao, który miał 37.05% głosów i zajmuje 5. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszy bank.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada Ban Pekao, który miał 37.05% głosów i zajmuje 5....

źródło: comment_rVsRZoouCzNUl3ezrLD29ROibUaFVOBJ.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY BANK

  • Millenium 15.4% (302)
  • Alior Bank 26.8% (525)
  • Santander 42.8% (839)
  • ING 15.0% (295)

Oddanych głosów: 1961

  • 45
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hubercikus: oczywiście, że Alior jest do #!$%@? od strzała. Wczoraj prowadzili prace serwisowe od 2, później o 3, o 6, 8, 10 i skończyli na 14:00 XD Zero dostępu do konta, zero uprzedzeń, zero informacji, zero profesjonalizmu. Takie "pracę serwisowe" z bomby zdążają się im raz na tydzień/dwa. XD
  • Odpowiedz
@TheOvergrownLoli: Wziąłem kiedyś sprzęt na raty, które były obsługiwane przez Santander. Śmiesznym trafem sprzęt spłaciłem następnego dnia. Od tamtej pory ciągle wysyłają mi smsy z propozycjami kredytów mimo że wielokrotnie pisałem i kontaktowałem się z nimi w sprawie wykreślenia mnie z ich baz danych. Nie jest to jakoś szczególnie uciążliwe ale jednak nie mogę się od nich odczepić.
  • Odpowiedz