Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
Protip dla kierowników cmentarzy.
Zrobić zakaz palenia papierosów na terenie cmentarza,
dać możliwość wlepiania mandatów ochronie cmentarza,
mandat 200 zł,
Profit.

U was też palą papierosy na cmentarzu w środku tłumu?
Jak można być takim bezczelny chamem,
boszszzz (°°

#cmentarz #swietozmarlych #grobbing #bekazpodludzi #zalesie #papierosy
adrjanoo - Protip dla kierowników cmentarzy. 
Zrobić zakaz palenia papierosów na tere...

źródło: comment_QWl2MW88kWUrysq1lkeRjjYMI7DA1hOO.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@adrjanoo: Mam. Należy mieć to gdzieś. Z roku na rok co raz mniej osób pali i zjawisko się marginalizuje. Jak Ci przeszkadza to zwróć uwagę...( ͡° ͜ʖ ͡°) ale obaj wiemy że tego nie zrobisz... Jakby typ z cmentarza/ochroniarz podszedł i chciał Cię wylegitymować to grzecznie byś wyjął dowód?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eiaculatiopraecox: o przepraszam. Zawsze zwracam uwagę. Na przystankach również. Mam gdzieś, czy ktoś pali, ale trudno mieć gdzieś smród.
Właśnie zauważyłem, że w tym roku to jest jakaś plaga.
Wylegitymowac bez powodu nie musi, a skoro jest ochroniarzem, to niech pilnuje porządku.
Zresztą, zakazy palenia to martwe zakazy, bo nikt nie wlepia mandatów za to, a to przecież żyła złota dla straży miejskiej, gdyby tylko chciało im się iść na
  • Odpowiedz
@adrjanoo: mordo, sam jestem palaczem ale dzisiaj się #!$%@?łem jak ktoś stał na alejce i pali peta

#!$%@?, pół godziny bez fajka psi #!$%@? nie umiesz wytrzymać?

ja kulturnie, przed bramą gdzieś na ubocze spadam, kiepuję do śmietnika wchodzę na cmentarz i palę po wyjściu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adrjanoo: nie wiem jak jest to egzekwowane, ale dziś nie widziałam nikogo z papierosem. Pp prostu nie wypada palić na cmentarzu, może niektórzy ludzie nie potrzebują regulaminu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cicho_podziemny: owszem, przeszkadza, ale jestem w stanie tolerować to, że taka specyfika cmentarza. Natomiast smrodzenie papierosami bez zachowania jakiejkolwiek dyskrecji i rigczu potępiam zawsze i wszędzie (z wyjątkiem palarni ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz