Wpis z mikrobloga

Siema! Albo sie nie ma! To już trzeci dzień bez streama. Ale wpadam na tag przynajmniej raz dziennie i czytam, że „sporo” się dzieje xD W sumie to dobrze, przynajmniej niczego nie straciłem. Mam tylko jedna sugestie do @Moderacja moze warto rozważyć i przedłużyć status zielonki na 3 miesiące z miesięcznym blokiem na komentowanie i tworzenie wpisów mirko? Na przykładzie tego tagu mogę stwierdzić, że sraja żarem i utrudniają śledzenie wątku. Ciężko przebić się przez te wysrywy. Trudno dowiedzieć się czegokolwiek wartościowego. Taka mała sugestia. A poza tym zielonki Malwina i Wiktor ssie. Wydupiajcie na ryjbuka. Nie pozdrawiam. #moderacja #bigbrother
  • 7
  • Odpowiedz
@ku2yn: ja jestem zielonką, bo co bardzo żałuję, niedawno odkryłam wykop.. Chodź jestem krótko, staram się dużo wnosić spostrzeżeń.. Myślę, że jestem w waszym kontekście.. Ryjbuka nie uznaje już po 1 edycji, zawsze mnie #!$%@?ło to, teraz dzięki wam chociaż wiem że to "madki".. Cieszę się, że trafiłam na Wykopek i mam nadzieję, że niedługo zmieni się mój status z zielonki.
#bigbrother
  • Odpowiedz