Wpis z mikrobloga

Witam , jestem ciekawy ile osob oprocz mnie czeka na weryfikacje konta . Konto założyłem w dniu gali (6 dni temu ) postawilem , wygralem fajna sumke i czekam na weryfikację do dzisiaj . Wczoraj poprosilem znajomego żeby założył konto u tego nieszczesnego buka. Co sie okazalo ?
Zweryfikowali mu konto w 2 godziny. Nasuwa sie pytanie- czy to celowe dzialnie ze strony lvbet? Support to jakaś kpina ciagle ta sama formuła (duzo nowych zgoszen blebleble) dodatkowo okazuje sie ,ze firma lvbet nie ma odgornej granicy na weryfikacje konta. Wszystkie buki weryfikuja w prdeciagu max 24 h gdzie w wiekszosci przypadkow konta sa weryfikowane w 10-20 minut . Czy zaxhowanie lvbet nie podchodzi pod paragraf ?

#lvbet #bukmacherka #famemma
  • 21
  • Odpowiedz
Masz w regulaminie do ilu dni weryfikują konto i jedyne co możesz zrobić to napisać tutaj jak cie wyruchali
  • Odpowiedz
@Mhak1111: Mam wrażenie, że jesteś pracownikiem LV BET i to fejk wiadomość. Odpowiedź na moją prośbę dotyczącą tygodnia bez weryfikacji:
"Bardzo mi przykro, lecz weryfikacją kont graczy zajmuje się Dział Weryfikacji, prosimy oczekiwać na weryfikacje."
#!$%@? te #!$%@?
  • Odpowiedz