Wpis z mikrobloga

hejka mircy pytanie
jako ze gram od niedawna (jakies 2 tygodnie) to total zielony jestem ale o co chodzi:
1: mam gotcha i jako tako dziala (pomijam fakt odsetek ucieczek pokemonow) ale dzisiaj to mnie rozwalilo-jestem na delegacji a tutaj dzis wolne wiec poszedlem sobie na spacer - 2,5h z 8km-gotcha sparowana gra wykryla niby wszystko ok ale nie dziala-jakies 600m przed domem zaczela dzialac-tak sama z siebie bo wczesniej restarty telefonu reconnecty itp nic nie pomagalo z tym ze niby krecila pokestopami ktorych nie widzialem na telefonie? dodam ze sytuacja ma miejsce w niemczech poza wiekszymi miastami a gsm i internet w niemczech to gorzej chyba niz w afryce - 3g to standard-moze to jest przyczyna? (btw gotcha krecila mimo ze pokestopow nie widzialem na telefonie)
w polsce poki co testowana przez jakas godzine i bylo wsio ok
2: jest jakas przejrzysta stronka z opisem co w co ewoluuje? to co znalazlem wymaga klikania i przekopywania sie a chcialbym prosto najlepiej jeden obrazek to w to
3: i ogolnie jak macie jakis "najlepszy" poradnik to chetnie zalapie linka bo w necie tego mnostwo i czlowiek glupieje :P

#pokemongo
  • 2
  • Odpowiedz