Wpis z mikrobloga

Jak to ogarnąć? Mieszkam w De i chciałbym ogladac polską tv. Żadne streamy albo kodi... odpada. Chciałbym elegancki odbiór. Mam zameldowanie także w PL . Czy istnieje możliwosc płacenia z DE przelewem online ?wiem że regulamin oficjalnie zabrania takiego procederu. Jak to wygląda??
#cyfrowypolsat #telewizja
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak nie chcesz tych lepszych stacji typu canal+, polsat sport premium to masz na doladowania nc+ bez umowy.
@Specjalista_Cyfrowy_Polsat: właśnie nie chce czegoś co jest zależne od internetu bo bywa momentami że przerywa i wtedy nerwówka. Chciałbym normalnie dekoder i satelite
@Ramone: oczywiscie chce kanały c+ ale bardziej nastawiony jestem na piłke nożną. Zagraniczne ligi ,liga mistrzów no i HBO z filmami. Myśle że najdroższy pakiet i mam to wszystko czy??
@DamDedeDudu: No z tym jest mały problem, bo za granicę nie wysyłają. Wystarczy adres w Polsce i wyślą nawet do kogoś z rodziny o ile napiszesz oświadczenie. Talerz to mały problem, bo to tylko kawałek blachy. Dekoder przywiozłem sam z Polski.
Mam wszystkie kanały sportowe (Eleven, Polsaty i Canal + 3 i 4 czyli te do Ekstraklasy). Polsat nie ma w pakiecie tradycyjnego Canal +.
Dodatkowo wszystkie te sportowe są w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DamDedeDudu: jak canal+ to przez satelitę tylko na umowę. Przez internet też jest ale to raczej słabo chodzi. Przynajmniej tak było na początku. Antenę i dekoder z kartą dekodujacą kup sobie za gotówkę. Potem jak kiedyś ci się znudzi nie będziesz miał problemu z zdawaniem wypożyczonego sprzętu. Kupujesz taki zestaw Canal+ na doładowania a potem zamiast doładowywać podpisujesz umowę.
@DamDedeDudu: W takim przypadku nie będzie takiej możliwości. Nie ograniczamy Klientom odbioru telewizji poza granicami Polski, lecz zgodnie z Regulaminem Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych Telewizji Satelitarnej §9 pkt. 5. korzystanie z usług jest dozwolone wyłączenia na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
@DamDedeDudu: HBO są. Ligi angielskiej nie ma, bo tą w Polsce pokazuje C+, a tego w ofercie Polsatu nie ma.
Jak umowę podpiszesz na siebie to będzie na Ciebie :)
Tutaj masz wszystkie kanały jakie mają w ofercie.
Ja mam ten najdroższy i z piłki to nie mam jedynie ligi angielskiej i francuskiej (tej w Polsce nikt nie pokazuje).
@DamDedeDudu: Liga Mistrzów też jest w tym najwyższym abonamencie. Wszyściutkie mecze (plus gotowanie i #!$%@? np. Panasewicza). Talerz i konwerter kupisz w każdym sklepie, najważniejszy jest dekoder.
@ajo48: talerz i konwerter w każdym sklepie? To nie musi byc oryginalny od polsatu? To talerz mam jakis zamontowany tzw satelite. Online zaraz to wypelnie i moze od poniedziałku jakiś meczyk obejrze bez zacinania w końcu
@DamDedeDudu: Pewnie, że nie musi być oryginalny. No może nie w każdym sklepie, ale takim który ma takie rzeczy ( no w Tesco, czy Kauflandizie nie kupisz). Idź i zapytaj w jakimjś sklepie RTV/ AGD.
Ja kupiłem talerz i konwerter w takim sklepie i działa.
Najlepiej zadzwoń na infolinię i się dopytaj.
Z całym szacunkiem, ale pytasz mnie o rzeczy totalnie podstawowe.
Nie jestem specjalistą, a jedynie użytkownikiem Cyfrowego Polsatu.
Jeśli