Wpis z mikrobloga

Lewandowscy se wrzucili zdjęcie na facebooka z przebraniem na halloween i wiedziałem, #!$%@? wiedziałem że w komentarzach będą inby o szatańskim święcie i nieszanowaniu polskich tradycji xD patetyzm i smutek są tak głęboko zakorzenione że nie wiem ile czasu minie zanim ludzie zaczną się cieszyć, zamiast rozmyślać co dumbledore w niebie myśli i czy można się zarówno dobrze bawić, jak i szanować pamięć o swoich zmarłych
#bekazkatoli
#bekazprawakow #neuropa
Rorschak - Lewandowscy se wrzucili zdjęcie na facebooka z przebraniem na halloween i ...

źródło: comment_QfCwN8zGhJ5FZdgQ3tIFDyo8urFv7ezS.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Rorschak: Najlepsze, że piszą to polaczki, które wcześniej mają w poważaniu swoich zmarłych bliskich i odwiedzają ich jedynie w to święto, bo ludzie gadajo XDD Hipokryzja i sztuczna dobroć na siłę, kraj szarości smutku i kija w pupa
  • Odpowiedz
@Wanzey: no #!$%@? pewnie, a co jak Zenek spod trójki zobaczy że #!$%@? na grobie teściowej nowego nie ma? I do tego jakiegoś drogiego znicza i #!$%@? wiązanki, niech wie że #!$%@? w tym miesiącu #!$%@?łem na to 300zł, niech wie.

Jak ja się ciesze że wypisałem się z tego cyrku i powoli budzę swoją rodzinę moją gadaniną że to tylko #!$%@? cyferka w kalendarzu i nie trzeba kupować znicza
  • Odpowiedz
@Rorschak: Ja najbardziej kulam ze ci „jasnie oswieceni komentujacy” pisza o swiecie zmarlych jak jest w tradycji polskiego kk nazywamy to wszystkich swietych. Takie samozaoranie lvl expert ;p
  • Odpowiedz
@Rorschak Polskie tradycje XD? Przecież wszystkich świętych nie jest polskie, tylko dziady. Chociaż patrząc na rozgarnięcie tych ludzi, to gdyby Lewy wstawił jakieś zdjęcie na którym odprawiane są dziady, też zostałby nazwany satanistą xDDDD
  • Odpowiedz