Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#narkotykizawszespoko #opiowraki #dxm #tramadol

niedawno dobiłem drugi rok ciągu na tramalu + dxm. Nieobeznanym w temacie, którzy planują brać przedstawiam faktyczne koszty takiego ciągu, żeby wiedzieli na co się piszą.

dxm - 10 tab.(150mg) codziennie, czyli paczka starcza na 2 dni/ Całkowity koszt = ~4500zł

tramadol - na początku starczało 150mg + dxm, po 5 miesiącach 300-400mg, po przesiadce na krople 700mg, niedługo dobiłem do 1g, czasami nawet 1,5g - później ~1g daily do dziś. Całkowity koszt = ~9000zł

nie licząc witamin i suplementów wychodzi prawie 7k na rok, a to i tak w najlepszym przypadku, bo połowa była refundowana - reszta od 140 do 180zł za butle 96ml, która starcza na 9-10 dni.

Pisząc to nie mam zamiaru umoralniać, chcę tylko uświadomić tych, którzy myślą, że się nie wjebią na co się piszą biorąc co raz częściej. To nie jest tani biznes, jak chcecie omijać lekarzy to ~12k pln/rok wydacie lekką ręką. #!$%@? się jest zależne od m.in. wytrzymałości psychicznej i fizycznej danej osoby, także to totalna loteria czy się #!$%@? czy nie. Czy warto to wasza decyzja, ja tylko przedstawiam suche fakty.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 21
@lazer: ja się zastanawiam, czemu ktoś tyle daje za morfinę, skoro hera kosztuje 120 za g, a jedząc oralnie zamienia się w morfinę z 2x lepszą biodostępnością. Wychodzi 60 zł za g morfiny. No chyba, że ktoś wali majke po kablu, to tak se jej nie walnie.
@slucham_psa_jak_gram: wlasnie kokainista by mnie bardziej interesowal bo tu juz kwoty by szly pewnie w dziesiatkach tysiecy miesiecznie u mocno zamoznych i mocno #!$%@? uzytkownikow xD byl kiedys taki jeden na hr #!$%@? pamietam ze zastanawiali sie tam kto to jest ze na tyle sobie moze pozwolic ale mysle ze niejeden raz na ekranie telewizora mielismy go przyjemnosc ogladac xD
@slucham_psa_jak_gram: ale właśnie przy H ta miękkość wynika z działania samej morfiny, czyli szerszym wiązaniu do recpeptorów opioidowych niż samej H, która wykazuje za to wyższą lipofilność i odziałuje prawie wyłącznie na receptory w mózgu. Z tego wynika ta miękkość, bo moc działania jest uzależniona od dawki