Wpis z mikrobloga

@SirRoger: Mialem kilku znajomych którzy się w to 'bawili' naście razy, kupowali w aptece, brali wodę i kubeczki jednorazowe, rozpuszczali i pili na hejnał, po nastu razach nie byli moimi kumplami. Wciągali odkurzaczem myszy w mieszkaniu (wydawało im się), takie rzeczy pletli na fazie że w pale się to nie mieściło.. Aby Ci się coś nie zawiesiło.. ;)
  • Odpowiedz
@SirRoger: Min. 3 szt. Rozpuść sól i środek który to spienia. To jest mega mocna bomba, uważaj xD Ja to raz zażyłem 16 lat temu, zmienia mózg. Kolega trafił do wariatkowa, ale na mnie pozytywnie zadziałało, byłem milszy dla ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SirRoger: nie rób tego, szkoda zdrowia i w 99% to jest bad trip. Wszystkie Twoje lęki wyjdą na wierzch, a halucynacje są tak realistyczne, że nie jesteś w stanie ich odróżnić od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@maciuras:
@BaRi:
@proszebardzo2: wy serio wierzycie w te Urban legendy o zawieszaniu się halucynogenów, czy trollujecie? xD To tak nie działa. I nie, ten kumpel którego kumplowi się to stało nie mówił prawdy xD Jest to zwyczajnie fizycznie niemożliwe.

A benzydamina dobra jak się lubisz poschizowac, ale mam nadzieję, że masz już doświadczenie z jakimiś innymi halucynogenami, bo ten jest bardzo silny. Ogólnie wszystkie narkotyki które są dostępne legalnie
  • Odpowiedz
@Ld93: jakie urban legends jak ja to mówię na podstawie własnych doświadczeń, te charakterystyczne smugi i błyski widziałem dalej lata po tym jak zażyłem a nie że miałem jakąś fazę. Jesteś naiwny jeżeli myślisz że środki chemiczne nie mogą powodować długotrwałych uszkodzeń w organizmie, #!$%@? sobie pół litra metanolu i daj znać czy dalej wszystko gra.

@SirRoger: szkoda zdrowia na to gówno, dużo bezpieczniejszy jest acodin jak już chcesz coś
  • Odpowiedz
@proszebardzo2: No ja też widzę smugi ale w życiu bym tego nie zwalił na to, że kiedyś narkotyki brałem xD Może masz astygmatyzm i sobie wkrecasz banię. Powtarzam fizycznie NIEMOŻLIWE jest zjawisko zawieszenia bani. Chyba, że mylisz to z flashbackami, to są dwie różne rzeczy i flashbacki faktycznie mogą występować, aczkolwiek trwa to dosłownie chwilę, więc nie jest jakieś niebezpieczne.

Porównanie do metanolu beznadziejne, bo metanol jest trucizną. To jakbyś porównał
  • Odpowiedz
@Ld93: #!$%@? kinderćpunie ty sam jesteś flashbackiem. Wszystko może być trucizną, to zależy tylko od dawki. Nie #!$%@? że nie można sobie zryć beret dragami, chłopie idź do monaru i pogadaj sobie z typami co na stałe już się jąkają od walenia włada, w dupie byłeś i gówno widziałeś.
  • Odpowiedz
@proszebardzo2: oho borsuk wściekły w #!$%@? agresywny xDD Mylisz gościu zupełnie pojęcia a wymadrzasz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. Jak chcesz dawać analogie do włada to ludzie po wciągniętej kresce musieliby chodzić naspidowani do końca życia - tym jest to rzekome zawieszenie kwasa.
  • Odpowiedz
@Ld93: ja #!$%@? dzbanie jedyną osobą która mówi o zawieszaniu się po benzydaminie jesteś ty. Powtarzam, każda substancja chemiczna może być trująca i szkodliwa, to zależy wyłącznie od dawki. Myśl sobie dalej ze można ćpać wszystko bez żadnych szkód dla zdrowia, wszystko przed tobą:)
  • Odpowiedz
@proszebardzo2: Jesteś chyba najbardziej upośledzonym użytkownikiem tego portalu z jakim wszedłem kiedykolwiek w dyskusję a trochę już ich było, gratuluję. Z substancjami psychoaktywnymi mam do czynienia od jakichś 15 lat (pewnie więcej, niż ty żyjesz), nie od wczoraj, więc coś tam o skutkach ubocznych wiem. Najpierw piszesz o zmianach w widzeniu przez kilka lat po jednym ćpaniu benzydaminy, później z dupy wyskakujesz z piciem metanolu który nawet nie jest narkotykiem, żeby
  • Odpowiedz