Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@v1lk: gdzie tam widzisz ból dupy, op wyraża podziw dla przedsiębiorczych ludzi. A że bycie kretynem niekoniecznie przejawia się brakiem gotówki + czasem wystarczy nakleić logo na ten sam produkt aby sprzedać go z 1000% marzy więcej to już inna historia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zuchwaly_Pstronk typowe polaczkowate myślenie że ktoś jest głupi bo płaci za naklejkę.

Ktoś chce to sobie kupuje i #!$%@? komu do tego ile za to dał () większość Dupsko ciśnie "bo on by nie wydał" , a prawda jest taka że by nie wydał bo to nie stać i jedyne co zostało to właśnie takie gadanie "kretyn bo kupił" .

Ale to tylko u nas tak
@v1lk: no wydał i go stać, bardzo fajnie, on szcześliwy, ten co na to wpadł i mu sprzedał podwójnie szcześliwy, same wygrane.

Swoją droga naprawdę uważasz że kupno latareczki za kilka stówek to jakiś wydatek zarezerwowany dla bogatych, czy jak? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zuchwaly_Pstronk kiedyś było tak że niektórzy potrafili oszczędzać kilka miesięcy żeby sobie bluzę markową kupić i było to dla nich coś fajnego, a teraz jak ktoś sobie coś kupi droższego to od razu kretyn bo wydał kasę, to jest w tym zabawne.

I w większości śmieją się ludzie którzy chodzą w szmatach bo "on nie kupi markowej bo to gówno jest" A po prostu są #!$%@? i tyle (
@v1lk: Ależ ja nie mam bólu dupy o to, że ktoś ma hajs i nikomu w portfel nie zaglądam, chce to niech kupuje. Wyraziłem opinię, że kretyńskim jest DLA MNIE kupować coś co kosztuje 120zł, a w momencie nałożenia loga kosztuje 700zł. To co już nie mogę wydawać własnej opinii bo od razu będzie, że mnie dupa piecze? Uwielbiam to wszędobylskie wpychanie tego tekstu, nie mogę wyrazić opinii na coś na
@dominic0 nie powiedziałem że jesteś biedak, tylko że polskie jest ocenianie poczynań innych i tego co robią z pieniędzmi, mam motor elektryczny za cenę średniej klasy samochodu i większość tego nie rozumie i komentują w głupi sposób ale tylko Polacy, i nie raz widac zazdrość w oczach bo mają gówno pracę i gówno zarobki A na myśl żeby wydać kilka tysięcy na coś nowego to ich dupa piecze, ale co tydzień zioło
@v1lk: I co to ma do mojej wrzutki? Zauważyłeś też w moich "oczach" zazdrość? Przyrównujesz kompletnie inne rzeczy ja tu się nabijam z dwóch dokładnie takich samych produktów z drastyczną różnicą i nic mnie nie zapiekło. Ponadto "Tylko Polacy" - nie, byłeś raczej w zbyt małej liczbie krajów lub otaczałeś się w zbyt hermetycznych środowiskach.