Wpis z mikrobloga

nie raz widac zazdrość w oczach bo mają gówno pracę i gówno zarobki

po prostu są #!$%@? i tyle


@v1lk: kurczę, już nie wchodząc w głębszą polemikę wydaje mi się że próbujesz się mocno dowartościować tymi rzeczami xD Nie zrozum mnie źle, super że masz te markowe bluzy i elektryczny motor, pewnie nawet ta latareczka już leci do ciebie kurierem, wnioskuję po prostu po tym co piszesz.
@Zuchwaly_Pstronk kupuje co chce i tyle, nie widzę w tym ceny A raczej zapewnienie sobie tego na co mam ochotę ()

@dominic0 odwiedziłem dużo, pracowałem w wielu, i zawsze to polaczkowate myślenie aż kipiało z niektórych, ale żeby jakie s chęci by pracę mieć lepsza "nie chce się" lub nauczyć się języka w kraju w którym się jest "A po co" i właśnie tacy ludzie i
@v1lk: przeszedłeś od koszenia frajerów na tandatnej latareczce z logo, do jakiejś pseudofilozofii życiowych i bluzganiu rodaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nigdy nie kupiłeś pewnie nic lepszego bo to "wyrzucony pieniądz" i takie myślenie już ci zostanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

polaczkowate myślenie aż kipiało z niektórych

tobie podobni dostają żywej #!$%@?


Facet nie zasraj się już, no masz super te rzeczy na
@Zuchwaly_Pstronk różowej pewnie też kupiłeś pierścionek z cyrkonią bo w końcu po co przepłacać xD

Nie wiesz na co pracowałem A piszesz głupoty dla żartu, niektórych nawet mi nie żal, byli są i będą robakami całe życie, ktoś w końcu być musi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@v1lk: Musimy zacząć od podstaw i wrócenia do mojego postu, bo właśnie zauważyłem o co Ci chodzi i, że już od początku nie zrozumiałeś - obydwie latarki są identyczne, nie porównuje Ci jakiegoś gówna do czegoś porządnego - porównuję dwie IDENTYCZNE rzeczy, obrazowo - to nie jest mercedes E klasa kontra Golf, tylko to są dwa Golfy przy czym jeden kosztuje 6x więcej bo ma na masce napis. Ponadto jak kolega
@v1lk: xD naprawdę doscrollowałeś się aż do 2017 żeby coś na mnie znaleźć i wypominasz mi pierścionek zaręczynowy? xD No to już wyższa szkoła jazdy, czułem że z głową u ciebie coś nie tak, ale nie w takim stopniu.

A piszesz głupoty dla żartu


Nie, nie piszę dla żartu, piszę zupełnie na poważnie, bo kompleksy aż kipią z twoich komentarzy czy chcesz czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@v1lk: xD naprawdę doscrollowałeś się aż do 2017 żeby coś na mnie znaleźć i wypominasz mi pierścionek zaręczynowy? xD No to już wyższa szkoła jazdy, czułem że z głową u ciebie coś nie tak, ale nie w takim stopniu.


@Zuchwaly_Pstronk W życiu bym nie pomyślał że to zrobiłeś na prawde, ale jak widać się nie pomyliłem.

Ja #!$%@? poważnie kupiłeś różowej cyrkonie? Człowieku ja kilka miesięcy zbierałem żeby mojej na zamówienie
@v1lk: No a ja swojej sam wydobyłem diament bo chciałem, żeby był wyjątkowszy od wyjątkowych, później tylko kilka lat w szwajcarskiej szkole obróbki diamentów i złotnictwa, złoto też sam pozyskałem i wytopiłem, a miałem tylko zapalniczke i małe sito.
@v1lk: Widać, że próbujesz do całej dyskusji po prostu dorobić otoczkę swojej "wyższości", ale więcej atencji jak dla mnie dostaniesz na instagramie niż tutaj. Nie wiem, mam Ci w odpowiedzi pokazywać swoje rachunki i będziemy się bili kto jest bogatszy? xD
@dominic0 jakiej #!$%@? wyższości, poporstu uważam że co ktoś sobie kupił to jego sprawa i tylko myślenie rodaków jest #!$%@? żeby tylko zwyzywać kogoś bo ma coś droższego i od razu "jesteś kretyn bo można to taniej kupić" A co to kogoś powinno o chodzić, chcesz to masz i tyle A was dupy bolą z powodu latarki xD
@dominic0 A wiele rzeczy które mam kupiłem na holenderskim kringlopie, bo na cholerę mi nowe xD skoro mogę mieć używane i to w dodatku w cholerę taniej, tylko niektóre rzeczy jak się spodobają to uważam że nawet trzeba sobie kupić żeby nie dziadować całe życie z myśleniem robactwa ( ͟ل͜)
@v1lk: Droczę się teraz już po prostu bo na normalną dyskusję nie liczę. Łapiesz tylko tematy gdzie możesz komuś ścisnąć i po cichu pokazać swoją wyższość, nie odpowiadasz na to, że nie zrozumiałeś mojego posta, wyśmiewasz innych z ich wyborów po czym nazywasz pozostałych robactwem.