Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś chciał to udostępniam linki z rabatami na Huel i Jimmy Joy. Sam zakładałem korzystając z poleceń znalezionych w tagach.

Huel
https://huel.mention-me.com/m/ol/ry8ni-c40a2f3234
50zł od 234zł

Jimmy Joy
http://i.refs.cc/EWL3zmNa?smile_ref=eyJzbWlsZV9zb3VyY2UiOiJzbWlsZV91aSIsInNtaWxlX21lZGl1bSI6IiIsInNtaWxlX2NhbXBhaWduIjoicmVmZXJyYWxfcHJvZ3JhbSIsInNtaWxlX2N1c3RvbWVyX2lkIjozNzMzNjI3Mzl9
10 eur od 50eur

Tylko tutaj rabat za polecenie działa na jednorazowe zamówienie a aktualnie jest promocja na subskrypcje i najtaniej wychodzi robiąc tak:

1. Zakładasz konto (miło będzie jak pójdzie z linka chociaż chyba nic z tego nie będę mieć xD)
2. Potwierdzasz email.
3. W prawym dolnym rogu klikasz rewards a potem "Ways to earn". Są tutaj pokazane sposoby jak zdobyć punkty. Lajki, udostępnienia itd. Robisz wszystko co jest dostępne żeby mieć 500pkt. (Nie sprawdzają czy po kliknięciu rzeczywiście coś się zrobiło tylko od razu dają punkty jak wyskoczy okienko ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
4. Mając 500 pkt klikamy cofnij w tym okienku a potem "All rewards" a potem odbieramy kupon €5 off subscription coupon.
5. Zamówienie wtedy najlepiej wyklikać na 105EUR minimum. Do zapłaty zostaje wtedy 100EUR i dostajemy darmową wysyłkę.

W ten sposób cena w przeliczeniu na porcje wychodzi naprawdę korzystnie.

Jakby ktoś miał jakieś pytania to śmiało. Póki co drugi dzień i próbowałem tylko waniliowych. Nie będę otwierać po kilka smaków póki co więc nie powiem jak z smakiem innych.

#huel #joylent #jimmyjoy #soylent
9452130 - Jakby ktoś chciał to udostępniam linki z rabatami na Huel i Jimmy Joy. Sam ...

źródło: comment_NFfIM7XYJVhNdDLBPTDAVBDxrIwf2AHy.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@9452130: Hej. Mam kilka pytań. Czy zauważasz jakieś duże różnice między składem JimmyJoy a Huel? Jak smakowo wyglądają JimmyJoy? Według Ciebie lepsze JimmyJoy czy Huel?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Smakowo bardziej chyba Jimmy mi popadł ale skład lepszy ma huel. Z jimmy jedynie te duże torby mają sens bo mają z tego co pamiętam 28g białka a Huel 30g. Zwykły jimmy chyba ma 20 więc różnica jest. No i jimmy z kofeinę robi robotę rano
  • Odpowiedz
@bydlaku470: trochę po czasie ale odpowiem, stosuję oba na zmianę. Głównie śniadania/kolacje jak nie chce mi się iść na zakupy. Żyję i nie mam żadnych efektów ubocznych.
  • Odpowiedz