Wpis z mikrobloga

Jak to jes? Spaliliśmy z ziomem gibona, a potem wjechało MDMA. #!$%@? tylko po 1/3 pixy bo bralismy 1szy raz w życiu i troche niepewność.gif
Ja moglem #!$%@? jaki to swiat piekny przez cala noc, robilem o 4 nad ranem pompki bo nie moglem zasnac, a on mial muke i chcialo mu sie opór spać. Co poszło nie tak? On nawet tej fazy nie miał XD Jest to zależne od wagi ciała? On waży 20kg wiecej ode mnie (ʘʘ)
#narkotykizawszespoko
  • 12
  • Odpowiedz
@drillResE: Widocznie na niego słabiej zadziałało. Po drugie mdma, bardzo różnie działa na różne osoby i nawet różnie na tą samą osobę w zależności od okoliczności. Raz się chce leżeć w miękkim fotelu a innym razem ostro tańczyć.
  • Odpowiedz
@Elon_Mozg: no wlasnie, trzeba uwazac. pare lat temu pigula 200 mg to byl mega mocarz, teraz pigul z zawartoscia emki miedzy 200 a 300 mg jest juz troche, wiec warto robic research. Na 1 raz nie ma sensu wrzucac wiecej niz te 120-140 mg.
  • Odpowiedz
@psychoACID: moze nie. niemniej jednak moze jakies dziecko to przeczyta i sie zastanowi zanim zapoda cala tabse gdzies na imprezie bez zastanowienia. Punisher poskladal mojego kolege, ktory jest doswiadczony. Na rozowym redbulu mial mocno, ale ogarnial.. 2-3 mies pozniej wzial punishera i mial za mocno. Co dopiero, jakby ktos to wzial na 1 raz :)
  • Odpowiedz
@zasadzka01: na tafu jest pełno żartów typu "popij piwem" albo "#!$%@? wszystko naraz" i co jak jakieś dziecko to przeczyta? Jak masz się już #!$%@?ć to do wszystkich idź teraz szukać podobnych komentarzy i napisz im to samo co mi :) ps. #!$%@? mam na jakieś dziecko, dziecko to sobie może przeczytać wszystko choćby posty opiowraków o thiocodinie przez co może się uzależnić, idź teraz szukaj tych ludzi i im
  • Odpowiedz