Wpis z mikrobloga

Wilk i Zając 2: Nu Pogodi #przygodowymuffin

Czekają na was nieznane wcześniej przygody oraz sytuacje i bohaterowie, jakich dotąd nie widzieliście w filmach. Z głównymi bohaterami – Wilkiem i Zającem – na pewno nie będziecie się nudzić. Uważaj, Zającu, ja ci jeszcze pokażę! Weź udział w filmie animowanym z Wilkiem i Zającem w roli głównej. Nieustający konflikt pomiędzy dobrym zajączkiem i złym wilkiem przybiera zupełnie nowy wymiar, kiedy możesz kontrolować ich poczynania. Druga część komputerowych przygód Wilka i Zająca to jeszcze więcej śmiechu, rozrywki i doskonałych animacji. -Merlin.pl

Mechanika gry była bardzo prosta prosta, znajdowaliśmy się w jednej z lokacji, w której musieliśmy wykonać odpowiednie ‘zadania’, aby móc przejść dalej. Odwiedzaliśmy lokacje, rozwiązywaliśmy zagadki oraz zbieraliśmy potrzebne przedmioty, to wszystko miało nam pomóc w schwytaniu zająca, który za każdym razem wymykał się z naszej zasadzki.

Grę wspominam bardzo dobrze, pamiętam jak dostałem ją od taty i niesamowicie się ucieszyłam, że mogę dołączyć do bajkowego świata i pomóc wilkowi wreszcie złapać tego zająca (a przynajmniej spróbować :D)

#staregry #nostalgia
Ketra - Wilk i Zając 2: Nu Pogodi #przygodowymuffin 

Czekają na was nieznane wcześ...

źródło: comment_qwUe1q2L3NTLluWtIrd1QF1Zbq9cnKX0.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz