Wpis z mikrobloga

Zmieniać Griezmanna na KDB? W LW wypadł spoko, bo ok. 30 bramek i 16 asyst, ale to ciągle pilnowanie się jego lewej nogi mnie denerwuje. Grałem KDB prawie całą 19 nastke (wpadł niewymienny) i chodził, aż miło, plus świetny strzał i 5*WF. Ktoś testował obu i się wypowie? #fut
  • 10
@korona73: Mam ten sam dylemat. De bruyne nigdy nie gralem a Griezmannem 10 meczy i jak dla mnie to procz idealnie ulozonej lewej stopy ciezko cos dobrego o nim powiedziec. Chyba zamienie go.
@Fifi7 jeżeli jest taki kocur jak w 19 to polecam, bo u mnie bił wszystkie rekordy dopóki nie wpadł Ronaldinho. Nie pamiętam dobrze, ale chyba ty mi poleciles robić Crespo w 19? Niestety to nie był dobry wybór ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@korona73: Bylo minelo teraz nowa fifa. Kogo bierzesz za swapy? Ja mysle o Hagim albo Ferdinand ale chyba pojde w Hagiego bo tak na prawde w tej fifie jak dobrze manualnie bronisz to nie ma duzej roznicy miedzy Ferdkiem a Lengletem.
@Fifi7: Guardiola i Ferdinand. Hadgi jest przepłacony i nie czuję też do niego żadnego sentymentu, a często tym się kieruję. Neymar pewnie za jakiś czas będzie grał na śpo, a teraz dłuuuugo KDB. Ze swapow napastnikow 3* sztuczek albo słabszej, też u mnie odpadają z miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tamtym roku miałem Petita, Carlosa, Ronaldinho i Crespo na ławkę, także nie chcę ich powtarzać, chyba