Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedno szybkie pytanko. Z tego samego źródła co piguły mam 2g mefedronu w krysztale. Ponoć mefedronu. W najbliższym czasie nie mam zamiaru konsumować, ale z nudów zacząłem czytać o nim i trafiłem na informacje, że kryształ powinien być biały. Natomiast moje są żółtawo-brązowe, nie za ciemne, ale białe nie są. Ponoć to oznacza, że jest w jakiś sposób zanieczyszczony albo to w ogóle nie jest mefedron, tylko coś innego. Dość drogo wyszło, bo 50zł za gram, ale znajomy mówił, że jest srogi, bo sam próbował. Rozkruszył i walił w nocha. 100mg mówił, to aż za dużo dla niego było, takie max.

Tak więc, co to może być, jak nie mef, ew. jeśli jest brązowo-żółty to czym może grozić zażywanie takiego?

#mefedron #narkotykizawszespoko
  • 19
  • Odpowiedz
@Krowoderski_Zuch nigdy mefa nie waliłem i chyba jedyna opcja to naprawdę dobry kontakt albo dm, bo ketonów jest od #!$%@? i z reguły mocno wywalają z butów, więc rynek wszystko wchłonie, czyli opłaca się bardziej dealować semi-legalnymi ketonami, niż nielegalnym już wszędzie mefem. Sam bym chciał mefa zakosztować, bo nie dane mi było
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krowoderski_Zuch: kolor zależy od syntezy. Jeden powie ci ze musi być brązowy inny że biały, to że twój jest akurat lekko brązowy nie ma znaczenia, nie masz się czym przejmować.
50 zł za gieta to bardzo dobra cena, aż za dobra. Po cenie można wywnioskować że to nie jest mefedron - 4mmc, nawet nie będzie to 3mmc a najpewniej jakieś pochodne, może cmc.
  • Odpowiedz
@Aammon: Co do ceny, to kolega-pośrednik mi nie nalicza marży ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do tego się okazało, że źródełko tnie w #!$%@? na gramaturze. Zamiast 1g w obu przypadkach dostałem ~0,85g, więc może też dlatego.
  • Odpowiedz