Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki czy to jest normalne, że partner was wyzywa? Chodzi mi o kłótnie, a w większości chyba byłam w dziwnych związkach i nie wiem co jest normalne a co nie. Macie o coś pretensje, wg niego zachowałyście się źle, ot, zwykła kłótnia, żadnych zdrad itp., a on wyjeżdża z #!$%@?, księżniczkami, gówniarami, kretynkami itp. Mam słabą samoocenę i biorę to do siebie, nie powiem koleżance, bo mi wstyd, więc nie wiem, czy to normalne czy nie. Dodatkowo analizuję wszystkie swoje zachowania, czy może serio się tak zachowałam, więc myśle, że już najlepiej nic nie mówić i nic nie robić. Jeszcze wiem, że jak sobie zapamiętałam wyzwisko i mu mówię, czy on wie, jak się do mnie zwraca to on w śmiech, że jak zwykle odwracam kota ogonem, że ma prawo tak mówić, bo go zdenerwowałam i jak widać się ja tak zachowuje, wiec może tak mówić.
To mój drugi partner taki i nie wiem już, czy to normalne i musze się z tym pogodzić, że tak jest, czy sobie takich wybieram bo mam coś #!$%@? w głowie. Proszę, pomóżcie i powiedzcie bo to serio robi mi mindfucka w głowie, że nie wiem jak się zachować i czy to co ja czuje jest normalne czy nie mam do tego praw.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to nie jest normalne i powiem Ci, że pewnie wyniosłaś to z rodzinnego domu, że to tolerujesz. Ja sobie w którymś momencie zdałem sprawę, że odkąd wyprowadziłem się z domu nikt nie darł ryja na mnie ani wyzywał mnie... do momentu kiedy związałem się z różową. Oczywiście różnica jest taka, że ona może mi skoczyć a w domu rodzinnym za tym stały realne groźby, ale po paru miesiącach zdałem sobei
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania szanuj się dziewczyno i olej tego sebe. Nawet w kłótni i emocjach nie powinno się wyzywać człowieka, którego niby się kocha. Przez 14 lat związków ani razu nikogo nie wyzwalam, ani nikt mnie.
  • Odpowiedz
W życiu nie obraziłem mojej dziewczyny, nawet w kłótniach które generalnie były o jakieś pierdoły, nawet w skrajnych przypadkach obrazić swoją kobietę to zachowanie bardzo atustyczne wiec odpowiedz sobie sama :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.

Nienormalne jeśli założymy że tak się nie powinno dziać.

Normalne, bo tak się dzieje od wieków i nic z tym nie zrobisz. Wszyscy się kłócą, a w momencie wrzenia bardzo brzydko.
  • Odpowiedz
To że być może sporo osób tak robi, nie znaczy że to jest normalne.


@agaja: literalnie zaprzeczyłaś definicji słowa normalnie

rozkład normalny -> zakres normalności i odchylenia
  • Odpowiedz