Wpis z mikrobloga

Stłuczkowe mirki, pierwszy raz miałem stłuczkę i nie wiem jak to zrobić żeby po spisaniu oświadczenia było dobrze. Od razu piszę że to nie z mojej winy.
Sprawca jest w HDI/warta, ja w PZU. Moim celem jest poprostu porządne doprowadzenie auta do stanu z przed stłuczki(jeżeli nie lepiej). Żadnych pieniędzy luzem od ubezpieczyciela nie chcę, poprostu dobrze zrobione auto. Typowe kosmetyczne pierdzielnięcie + droga lampa xenonowa do wymiany (picrel). Gdzie dzwonić, co robić? Wiem że szkodę zgłasza się przez internet, ale nie wiem czy wtedy dostaje tylko pieniądze czy jak? Ktoś pokieruje?

Pobierz impossibru - Stłuczkowe mirki, pierwszy raz miałem stłuczkę i nie wiem jak to zrobić ...
źródło: comment_GgQI1avkh2fvSdfEoNaIM1nQaMXCMsyo.jpg
  • 43
@baetky no to coś nie działa, moja matka za wgniecione drzwi w dziesiecioetmim c3 dostała 1600 a wyciągnęli o wiele taniej. Znaczy że uwzględniają tą utratę a nie tylko blacharza plus lakiernika.
@hadrian3: Nie było zamienników do c3 to dostała oryginalne, które widocznie kosztowały 1600, więc wszystko się zgadza

Utraty nie uwzględnili tutaj bo dostałaby jeszcze dodatkowo kasę z osobnego tytułu, osobno to się liczy w info-ekspercie i dostajesz wtedy wydruk z wyceną wartośći i stronę z wyliczonym RUW'em
Plus jeszcze jak RUW jest mniejszy niż chyba 200zł? czy tam 100, już nie pamiętam dawno nie liczyłem, to program pokazuje, że się wcale