Wpis z mikrobloga

@cross7676: Mam niemal identyczny skład, tylko u mnie trent zamiast robertsona, bernardo silva za sterlinga i auba za connolyego.

Obawiam się Sterlinga, bo to gość za ponad 1/10 budżetu, który może nie zagrać w każdym meczu :(
@cross7676: na najbliższe kilka kolejek to chyba zupełnie nie ma co zmieniać, jak masz 2 wolne transfery i koniecznie chce jeden spalić to możesz ewentualnie wymienić Cantwella na kogoś jeszcze tańszego grającego, bo wg mnie Cantwell wypadnie teraz ze składu po tym, jak wrócił i dobrze zagrał Hernandez
@cross7676: Ja chyba bym teraz brał Alonso, ale nie masz za bardzo jak w niego wejść. W ogóle, na twoim miejscu uwolniłbym trochę kasy z ławki - drugi gk za 4.0 i downgrade Cantwella.
@cross7676: Emerson już od dwóch meczów jest zdrowy; z Ajaxem siedział na ławce, z Burnley nawet nie było go w składzie. Chelsea poprawiła się w defie, Alonso wygląda nieźle i ma świetne statystyki w ofensywie; myślę, że może utrzymać skład. Zobaczymy, kto zagra w środę w pucharze.

Grealish wyglądał super w ostatnich meczach, w nowym ustawieniu. Z tej dwójki na pewno bym brał właśnie jego; zwłaszcza, że są w tej samej
@cross7676 A ja nie wiem co robić z Aguero... Z jednej strony rotacje Pepa, z drugiej potencjał Aguero na wysoki wynik za cały sezon jest. Cena spada, ludzie sprzedają. Wymieniać na Kane albo Obamę nie chce, oni są jeszcze bardziej chimeryczni w tym sezonie.