Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Acha XD
Oczywiście że tak działa natura
Człowiek zdominował świat pod wieloma względami i jest w stanie #!$%@?ć ekosystem, środowisko na pstryk

I myślę że jesteśmy na tyle inteligentni rozwinięci, że dołożymy wszelkich starań ażeby do tego nie doszło
Czy to z egoistycznej pobudki by pożyć samemu jako gatunek nieco dłużej na tej planecie

Czy z umiłowania naprawdę pięknego przecież otoczenia.

Jesteśmy też zdolni do współczucia (co swoją drogą wykazywali też neandertalczycy)
  • Odpowiedz
@yggdrasil: znam weganke, zrezygnowala ze wszystkiego, nawet z przyjemnosci ciast, galaretek i tak dalej - zelatyna. Niedawno znowu #!$%@? zelki, bo problem ze stawami, obgadane z dietetykami i lekarzami.
Dziekuje, niech 10 letni brajan albo dzesika rezygnuje ze wszystkiego od zwierzat. Ale jak bedzie mial problem ze stawami i wyladuje w szpitalu albo na wozku - zabrac karte inwalidy, bo to z jego/jej glupoty.
  • Odpowiedz
@Mojs: Jeżeli miała problem ze stawami to znaczy, ze jej dieta była zła. Ja biegam i jeżdżę na rowerze i nie mam żadnych problemów. Jedyne co muszę suplementowac to witamina b12. Podałeś dowód anegdotyczny, fakt naukowy jest taki, ze dieta wegańska nie jest niezdrowa.
  • Odpowiedz
@Escitalopram:
XD
Ja nigdzie nie prowadzę takiego rozumowania człowieku XD
Przecież temat nawet nie dotyczy rozkazywania co korposzczur, Janusz czy madka z bombeliiem ma robić
Wątek dotyczy wegan.
  • Odpowiedz