Wpis z mikrobloga

Albo ja nie umiem już grać albo losuje mi samych #!$%@?ów co siedzą przy kompie 8 godzin dziennie bo to już jest niemożliwe żeby tym chłopom każdy strzał wchodził. I to w głowę.
#fortnite
  • 8
@Artok: bardziej to drugie, niestety w tą grę gra mnóstwo ludzi co żyć bez niej nie mogą i jak przyjdzie ci okazyjnie w to zagrać to chłopy takie budowle kręcą i tak cię robią że możesz sobie tylko patrzeć na to jak cię synek zabija
wieczorem ta gra jest niegrywalna, dopiero ranem coś można pozabijać
a areny nawet nie odpalam :)
@maxciekpl: wiesz, nigdy nie byłem dobrym graczem, ale że siedzę w tej gierce od 3 sezonu to mam porównanie.

Tak źle nie było nigdy. Wychylam się na sekundę i dostaję - 100 z M-ki.
@maxciekpl: Teraz jest bardzo cienka granica między kimś kto serio ogarnia, a jakimiś bobasami co się naoglądają kozaków na jutube xD Bo mechanicznie po takim czasie każdy grający z jakiś nastawieniem na poprawę potrafi kręcić budowle i edytować jak #!$%@?, tylko niektórzy to robią na pałe a inni z głową. Jednak ci grający na pałę też dzięki temu często korzystają.
@Artok: dziwne bo od kiedy zrobili ten system dobierania graczy to ja trafiam bez przerwy na bambiorów (co mnie zaczęło już irytować a nie jestem jakimś wybitnym graczem)