Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ktoś w ogóle śmie mieć nawet najmniejsze wątpliwości w kwestii atrakcyjności 16-20 latek vs kobiet już no nie ukrywajmy... starszych, bo po 20?

A tak pisząc poważniej, to jest jasne, że kobiety po 20 są jeszcze młode, ale nie są już najmłodsze. Przecież ładna może być nawet 30 latka, ale młodzieńczego uroku już nie odzyska. Wbrew pozorom próbując na siłę go mieć, czyli malując się nieodpowiednio czy ubierając się młodzieżowo - wygląda jeszcze starzej.

Więc @PieprzeMentalnosc ogarnij w końcu dupę i przestań ciągle płakać we wpisach, że faceci to pedofile i zboczeńcy, bo najbardziej podobają im się 17-22 latki xD

Wygląd jest ważny, ale wygląd to nie wszystko. Ale gdyby facet mógł sprawić by jego partnerka przez całe życie wyglądała tak, jak dziewczyna na załączonym obrazku to gwarantuje ci, że większość by tak właśnie sprawiła. Zaakceptuj to, #!$%@? mać. Nie ma nic złego w tym, że ktoś ma określony gust, nieważne jak bardzo będziesz płakała - nie wpłyniesz na czyjeś odczucia i upodobania. Wyzywając facetów od pedofilów tylko się ośmieszasz, a to słowo traci na wartości, którą powinno mieć. Jeżeli większość facetów to dla ciebie pedofile i zboczeńcy to na prawdziwych pedofili, którzy gwałcą dosłownie dzieci już nie starczy ci słowa, bo słowo pedofil skutecznie dewaluujesz. Pedofilia to jest poważne przestępstwo i #!$%@?, które trzeba leczyć i karać, nie wprowadzaj tego słowa do swojej piaskownicy.

https://www.instagram.com/p/B3NEJ2porut/?utm_source=ig_web_copy_link

#prokuratorboners #nastolatki #ladnapani #przegryw #bekazpodludzi #feminizm #redpill #blackpill
T.....i - Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ktoś w ogóle śmie mieć nawet najmniej...

źródło: comment_o2wEL4XLk2thQuZnC9JYFqhe968s6Tfc.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@Thachi: a to akurat standard, im starsza tym bardziej zdesperowana i zakłamana w swojej wizji rzeczywistości bo nie może znieść tego że już magicznie nikogo nie przyciąga jak kiedyś.
  • Odpowiedz
@Thachi:
Siedzisz na tagu przegryw, narzekasz że jesteś niski i masz niesymetryczną twarz, a potem piszesz coś takiego.

"Wygląd jest ważny, ale wygląd to nie wszystko. Ale gdyby facet mógł sprawić by jego partnerka przez całe życie wyglądała tak, jak dziewczyna na załączonym obrazku to gwarantuje ci, że większość by tak właśnie sprawiła. Zaakceptuj to, #!$%@? mać."

Mam nadzieję, że rozumiesz, że działa to w dwie strony.
  • Odpowiedz
@Thachi nie uważasz, że to smutne i niesprawiedliwe, że podobają ci się tylko nastolatki, zamiast akceptować to, że ludzie się starzeją? Moim zdaniem to pokazuje prostackość męskiego umysłu - patrzenie tylko na wygląd (nie generalizuję). No trudno, taką macie naturę od początków ludzkości, ale w pewnym wieku już wypadałoby przestać interesować się nastolatkami, bo to naprawdę już zahacza o niezdrowe upodobania (żeby nie powiedzieć pedofilię). Poza tym każdy chciałby być wiecznie
  • Odpowiedz
Przecież to się ze sobą kłóci, dziwne że tego nie widzisz :D


@rosalieboyer: No nie. Bo to, że taka 18 latka idealnie nadaje się czysto fizycznie na seks to nie znaczy, że jest godna prawdziwego zaangażowania i zainteresowania, bo pewnie jest przy okazji pusta w środku
  • Odpowiedz
@Thachi sugerując, że 40 latka lepiej prezentowałaby się jako 18, to oznacza, że dalej patrzysz głównie na wygląd.

nie zamierzam się oszukiwać ani iśc na kompromisy

aha, czyli myślisz tylko małym mózgiem ;)
  • Odpowiedz
@rosalieboyer: Prosze cię, przestań tak pieprzyć logikę. Każdy o zdrowych zmysłach przyzna, że 18 latka wygląda lepiej niż 40 latka i gdzie w tym patrzenie głównie na wygląd? Mimo wszystko zaangażowanie się daje kobiecie, która reprezentuje sobą coś więcej niż tylko wygląd
  • Odpowiedz
aha, czyli myślisz tylko małym mózgiem ;)


@rosalieboyer: Chcę się podobać kobiecie i jednocześnie chce by ona podobała sie mi. Niektórzy sugerują, że jak mam 175cm to nie mam prawa mieć wymagań. Totalne brednie. Według nich powinienem się pogodzic z relacją, w której ani ja nie podobam się kobiecie ani kobieta mi. Niby #!$%@? dlaczego? To nie byłaby relacja tylko jakaś fikcja z przymusu, nie będę szedł na takie kompromisy
  • Odpowiedz
@rosalieboyer: To chyba logiczne, że jak weźmiemy pod uwagę tylko wygląd to 18 latka w nim wygra z 40 latką. Jak ty możesz tego nie rozumieć? Wyodrębniasz jedną ceche, ceche czysto fizyczną i urodową i się dziwisz, że wygrywa w nim kobieta, która jest młoda? WTF?
  • Odpowiedz
@Thachi: dlatego bo większość facetów to kretyni i wolą gibką głupią osiemnastkę od dziewczyny co ma lat 27 ale jest ogarnięta, pomocna, dojrzała, i ugotuje i posprząta i doradzi i zna języki i ogarnie sama jedziecie zagranicę i wie co lubi i w łóżku też wie jak ci zrobić dobrze, ale już są pierwsze zmarszczki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@JimNH777: rosalieboyer nie rozumie tego, że jedyne czym pusta i niedojrzała 18 latka może zaimponować to swoją fizycznością, a przecież wrażliwi i inteligentni faceci dostrzegają też wartość w innych cechach kobiet, tych mniej powierzchownych i to te cechy dopiero skłaniają do głębokiego i prawdziwego zaangazowania :)
  • Odpowiedz
@Thachi

Wiesz, kobiecy umysł wcale nie jest pozbawiony prostackości, tylko są to inne typy prostackości

No nie jest i też tu nie chcę generalizować, różni ludzie różne priorytety

Każdy o zdrowych zmysłach przyzna, że 18 latka wygląda lepiej niż 40 latka i gdzie w tym patrzenie głównie na
  • Odpowiedz