Wpis z mikrobloga

@Griffith mówię to w kontekście następcy która ma wyjść za rok dlatego obawiam się że jak za rok wyjdzie nowa konsola to X zostanie zaniechana i gry nie będą wychodzić na nią
@susuke15: Oczywiście, że przestaną, bo przecież po to wychodzi nowa generacja. Jeszcze jakiś rok-dwa po premierze nowych konsol będą wychodzić jakieś cross-platformy, ale kto będzie chciał w nie grać na starym sprzęcie. Myślenie w taki sposób jest dla mnie głupotą. Przez kilka lat bycia na rynku ta konsola ma tysiące gier, więc nawet jak dziś by przestały wychodzić gry, to i tak jest grania na lata.
@Griffith ja właśnie myślałem że najnowsze tytuły będą wychodzić równolegle na X jak i na nową konsolę. Może bez dodatków które będzie oferować nowa konsola. W sensie na X będą wychodzić jeszcze najnowsze tytuły 4-5 lat a one s zostanie zaniechana bo nie będzie w stanie uciągnąć nowych gier
@susuke15: Na pytanie czy warto kupić Xboxa One bym odpowiedział tak, ale wymienić z S na X już nie bardzo. Przecież wszystko Ci działa i będzie działać na S'ce.
@lunga ja właśnie jak pisałem myslalem że skoro X jests najpotężniejszą konsola obecnie to gry będą wychodzić jeszcze długo wraz z nową generacja. A one s zostanie odstawione bo nie ma takiej wydajności. Myślałem że przycebule , zamiast wydawać 2 k na nową generację wydam 500 zł i będę miał względnie podobnie ale jak nie to nie robię tego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wiecie może czy gry z poprzednich generacji xboxa będą działać na najnowszej generacji? Czy jeśli kupię cyperpunka na xbox one pójdzie on na najnowszej generacji czy będzie trzeba kupić kopię na nową generację?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@susuke15: powiem tak: miałem ten sam dylemat co Ty, oddałem swojego Fata synowi do pokoju obok i chciałem sobie coś kupić i był dylemat S czy X. Namówili mnie na X i nie żałuję. Podłączyłem do niego dysk SSD i widzę ogromną różnicę w porównaniu z FAT. Gry lądują się szybciej, są ładniejsze, dashboard chodzi płynniej. Jak czasami muszę coś zrobić u młodego to myślę sobie : ja #!$%@?, jak to
@felixos ja jednak zostawiłem sobie S . Wszystkie gry chodzą, mi nie zależy na full detalach , jestem niedzielnym graczem. Będę grał aż nowa generacja nie stanieje