Wpis z mikrobloga

Kuurła, kupować SPD + PD-A530 czy nie kupować? Głównie turystycznie i rekreacyjnie jeżdżę, mam hybrydowe pedały Planet X, ale już pordzewiały w nich bloki i muszą iść na wymianę, bo boję się że sobie ten głupi ryj rozwalę, jak będę w nich próbował jeździć (a miały być "UK weather proof").

Pytanie dodatkowe - czy ktoś posiada buty Triban RC500 albo 520? Jak się sprawdzają? Kupować tak jak każde buty czy tak jak do biegania trochę większe?

#rower #kiciochpyta
geuze - Kuurła, kupować SPD + PD-A530 czy nie kupować? Głównie turystycznie i rekreac...

źródło: comment_TAynlePHuUG8Qcvm8TwpWCEC4kTHIQkD.jpg

Pobierz

SPD ?

  • kupować 78.9% (15)
  • nie kupować 10.5% (2)
  • pomidor 10.5% (2)

Oddanych głosów: 19

  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
Rozmiarówka moim zdaniem jak w shimano, czyli raczej większe niż na codzień. Po co Ci pedały z platformą z drugiej strony? Przecież to sie zawsze obróci w inną stronę niż aktualnie potrzebujesz.
  • Odpowiedz
Po co Ci pedały z platformą z drugiej strony?


@WuERA: bo mam tylko jeden rower, którym jeżdżę też po bułki do sklepu i często jeżdżę w cywilnych butach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@geuze: mam 520. Imo dobre. Bloki ładnie schowane, nie tłuką tak często. Nie luzują się. Rozmiar jak w zwykłych butach. Noszę Adasie 42,5 a te wziąłem 42 i mam zapas na spuchnięcie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@geuze: kupiłem SPD i buty. Używam roweru podobnie jak Ty. Do SPD kupiłem nakładki i jak gdzie blisko to je nakładam. Wolałbym platformy ale każda dłuższa trasa na spd jest przyjemniejsza.
  • Odpowiedz
  • 0
@geuze też mam rc520 od tygodnia (musiałem zrezygnować z moich shimano mt43, ponieważ miały za dużo wywietrznikow na obecną porę roku). Buty w porządku lepsze niż wymienione wyżej shimano, ale dość sporo chodzę w nich, a mają mała powierzchnię podeszwy.
  • Odpowiedz