Wpis z mikrobloga

typowy wypok jest typowy... elyta ynterneta zakopuje
https://www.wykop.pl/link/5186871/25-letni-polak-oskarzony-o-gwalt-i-morderstwo-w-hull-w-anglii/
Polak zgwałcił i zamordował w UK a tu proszę cisza... Gdyby był to niepolak to gorące i płomień.Szkoda słów na was
#4konserwy #neuropa #uk #polska #imigranci #zbrodnia #niepopularnaopinia #elytaynterneta
bijotai - typowy wypok jest typowy... elyta ynterneta zakopuje 
https://www.wykop.pl...

źródło: comment_Nlsp6Ywi91BGaYMbe5DvvvNiidlnqMCG.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Atreyu piszę z dużą ironią opierając się na wykopowych komentarzach. Natomiast bezsprzecznie sporą ilość pensjonariuszy brytyjskich więzień stanowią Polacy. Jest to grupa zdecydowanie najliczniejsza.
  • Odpowiedz
@Atreyu: jak już zaczniesz odróżniać poszczególne nacje i przestaniesz wrzucać Beludżów do jednego worka z Pasztunami (tak nawet ich wersja islamu powiązanego z lokalnymi obyczajami jest różna) to napisz.
  • Odpowiedz
@bijotai: ciekawie uciekłeś od odpowiedzi na moje pytania, stwierdzając że się nie znam i nie będziesz ze mną gadał.

A ja pytam poważnie: czy masz do czynienia - czy to w pracy zawodowo, czy prywatnie jako ze znajomymi - do czynienia z jakimiś imigrantami z bliskiego wschodu (bo już pakistan i indie to nie taki bliski wschód). Bo ja mam i chętnie wymienie się...

...

doświadczeniami ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Atreyu: ależ proszę od kogo zaczniemy? Hindusi w Polsce? Proszę bardzo. Ekipa z Bombaju gdzie część to katolicy? Stosunek do kobiet. Negatywny. Stosunek do złotej biżuterii pozytywny. Stosunek do alkoholu pozytywny z konsekwencjami. Agresja pojedyncze osobniki bez agresji. W grupie poziom wzrasta zwłaszcza po alko i wobec kobiet. Dodatkowo hierarchia w grupie plus agresja wobec innych grup.
  • Odpowiedz
@Atreyu: jaki rasizm? Obserwacja. Co nie znaczy, że od razu zgwałcą i zamordują. Bliski Wschód też ile ludzi tyle postaw. O dziwo ci naprawdę religijni islamiści bywają bardziej spoko od oszołomów
  • Odpowiedz