Wpis z mikrobloga

typowy wypok jest typowy... elyta ynterneta zakopuje
https://www.wykop.pl/link/5186871/25-letni-polak-oskarzony-o-gwalt-i-morderstwo-w-hull-w-anglii/
Polak zgwałcił i zamordował w UK a tu proszę cisza... Gdyby był to niepolak to gorące i płomień.Szkoda słów na was
#4konserwy #neuropa #uk #polska #imigranci #zbrodnia #niepopularnaopinia #elytaynterneta
źródło: comment_Nlsp6Ywi91BGaYMbe5DvvvNiidlnqMCG.jpg
  • 35
@bijotai: no mam więcej: przecież od tego czasu zdarzyły się setki innych gwałtów - to przeszkadza ci jeden news na głównej, a że setki/tysiące innych przypadków są ignorowane?

To sam zakopałem za twoją namową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzę że często używasz zwrotu elyta yntelektualna - prawie w każdej ostatniej wypowiedzi, mimo że sam nie sprawiasz swoimi wypowiedziami wrażenia prawdziwej "elity". Udzielasz się też głównie pod tagami
@Atreyu musisz więcej sprawdzić gdzie się udzielam. Masz hmmm bardzo niekompletne informacje. Coś jak risercz Ziemkiewicza. Cóż elyta ynterneta to najlepsze określenie takich co kierują się swoimi wizjami świata ignorując fakty.
Cóż elyta ynterneta to najlepsze określenie takich co kierują się swoimi wizjami świata ignorując fakty.


@bijotai: ale fakty podałem powyżej, zupełnie się do nich nie odniosłeś

Fakt jest taki że gwałtów jest bardzo wiele, a bardzo niewiele trafia na główną. Chyba zgodzisz się z takim faktem?

elyta ynterneta


Pewnie w twojej głowie brzmi to dużo lepiej niż jak inni to czytają, ale jak ciągle piszesz to samo to naprawdę dobrze nie
@Atreyu większość głośnych przestępstw popełnianych przez imigrantów trafia na główną. Polak w UK to imigrant. Popełnił przestępstwo. Gdyby to był ktoś inny to główna. Czego nie pojmiesz?
@bijotai: czyli tobie nie chodzi zwyczajnie o gwałty, czy dobro kobiet - a konkretnie o gwałty popełniane przez imigrantów?

Jako człowiek mieszkający właśnie w Wielkiej Brytanii powiem ci tak: polak w Anglii to rzeczywiście imigrant, ale kulturowo bliżej mu do tego Brytyjczyka, tak samo jak białemu Niemcu czy białemu Francuzowi. To oczywiście inne nacje, inne zwyczaje, ale to jednak część zachodniej kultury świata.

Co innego przybysze z Bangladeszu, Iranu, albo czarnej
Przecież codziennie dochodzi do wielu gwałtów, ile trafia na główną? Ile było takich w ciągu ostatniego tygodnia/miesiąca?


@Atreyu: No własnie np. ataki nożownika whchodza na głowna łątwiej gdy sa w Berlinie. Nawet TVP wtedy na pasku to relacjonuje live. A jak w Polsce nożownik to już tak średnio, albo wcale. Niedawno w ciagu kilkunastu dni były trzy ataki nożownika w Polsce i ataki na rodaków Polaków obeszły mniej niż na Niemców.
nawet gdy nie ma szczegółów to już wykopki wiedża, że to imigrant.


@szurszur: to jak ci imigranci musieli mocno zapracować na swoją opinię o nich?

To efekt propagandy prawicowej.


@szurszur: ja jestem za tym, żeby każdy kto uważa krytykę imigrantów za propagandę prawicową powinien na własne oczy zobaczyć jak to wygląda na zachodzie. Bez mediów, czy propagandy. Bez pisania o faszyzmie, czy tolerancji.

Sam, jako imigrant - widząc co się
@Atreyu: Nie biore do końca na serio straszenia imigrantami przez osoby mieszkajace w tych krajach. Skoro tram siedzicie to jest dobrze. Lepiej niż w Polsce. Wiec to straszenie to też przesadzona propaganda.

To jest trochę podobne zachowanie jak to co robiły brytyjskie tabloidy wobec Polaków gdzie wbrew temu co pisałes potrafiły napisąc, że Polacy sie odróżniaja kulturowo od Brytyjczyków bardziej niż Rumuni. No i tam pisali ,ze zjadaja łabędzie i coś
Nie biore do końca na serio straszenia imigrantami przez osoby mieszkajace w tych krajach. Skoro tram siedzicie to jest dobrze. Lepiej niż w Polsce. Wiec to straszenie to też przesadzona propaganda.


@szurszur: jest bardzo wiele aspektów dlaczego tu siedzę

I to że tu siedzę, wcale nie znaczy że kolorowi imigranci są przyjemni - to bardzo błędna logika

Jeżeli informacja z pierwszej ręki to dla ciebie "propaganda" - to komu wierzysz? Gazecie
@bijotai: Bo wiadomo £££ mają lepszy kurs jak godność i duma narodowa polaczka-patrioty na uchodźctwie. A chyba najbardziej bawi dorabianie do tego "wielu różnych aspektów". Fikołki jakie robi husaria na obczyźnie żeby nie przyznać się przed samym sobą do faktycznego stanu rzeczy są wprost urocze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak to przecież UK upada?


@bijotai: ma się bardzo dobrze MIMO przestępczości wśród osób o innym kolorze skóry niż biały

No chyba że statystyki (oficjalne, rządowe) też są rasistowskie?

Ten obrazek wybija chyba wszystkie argumenty z Twoich rąk. Statystycznie na 1000 mieszkańców aresztowano 11 białych i aż 96 nie białych (czarnych, beżowych, mulatów, śniadych)

PS: Do "azjatów" i mixed zaliczają często przybyszów z bliskiego wschodu
źródło: comment_d0Nr6H5Q2pjAQKB2WtmKKnYquduNKdHe.jpg
@Atreyu piszę z dużą ironią opierając się na wykopowych komentarzach. Natomiast bezsprzecznie sporą ilość pensjonariuszy brytyjskich więzień stanowią Polacy. Jest to grupa zdecydowanie najliczniejsza.
@Atreyu: jak już zaczniesz odróżniać poszczególne nacje i przestaniesz wrzucać Beludżów do jednego worka z Pasztunami (tak nawet ich wersja islamu powiązanego z lokalnymi obyczajami jest różna) to napisz.
@bijotai: ciekawie uciekłeś od odpowiedzi na moje pytania, stwierdzając że się nie znam i nie będziesz ze mną gadał.

A ja pytam poważnie: czy masz do czynienia - czy to w pracy zawodowo, czy prywatnie jako ze znajomymi - do czynienia z jakimiś imigrantami z bliskiego wschodu (bo już pakistan i indie to nie taki bliski wschód). Bo ja mam i chętnie wymienie się...

...

doświadczeniami ( ͡° ͜ʖ
@Atreyu: ależ proszę od kogo zaczniemy? Hindusi w Polsce? Proszę bardzo. Ekipa z Bombaju gdzie część to katolicy? Stosunek do kobiet. Negatywny. Stosunek do złotej biżuterii pozytywny. Stosunek do alkoholu pozytywny z konsekwencjami. Agresja pojedyncze osobniki bez agresji. W grupie poziom wzrasta zwłaszcza po alko i wobec kobiet. Dodatkowo hierarchia w grupie plus agresja wobec innych grup.
@Atreyu: jaki rasizm? Obserwacja. Co nie znaczy, że od razu zgwałcą i zamordują. Bliski Wschód też ile ludzi tyle postaw. O dziwo ci naprawdę religijni islamiści bywają bardziej spoko od oszołomów