Wpis z mikrobloga

  • 0
#wiedzmin3 co ja mam robić z tym całym złotem? nazbierałem już 40k, level dopiero 25, masa jeszcze na sprzedaż zbroi, mieczy i innych śmieci, ale nikogo nie stać żeby to ode mnie kupić ¯\(ツ)/¯ A jak mam pomoc wieśniakowi i zapłacić mu za dostęp do kapliczki, to chcą ode mnie 20 monet.

to po co jest to całe bogactwo?
  • 9
  • Odpowiedz
@K_R_S: W SzK będziesz miał Zaklinacza, na którego samą tylko główną misję pójdzie już ze 30k gotówki.

W KiW na wszystkie sety Arcymistrzowskie poszło mi jakieś 150k-180k. Nie pamiętam teraz już dokładnie, ale zdecydowanie była to kwota wysoka. :D
Przy czym jestem ciułaczem i zbieram wszystko co znajdę, więc gdybym nie zbierała to kwota pewnie byłaby kilka razy wyższa. Podczas ponownych rozgrywek już się wycwaniłam i pewnie poszłoby mi o połowę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Grooveer e tam, same biedaki. mają po 2k w mieszku, a ja mam zbroje po 1k po pachą. to sprzedam dwie i koniec handlu.
@Scooterek dzięki, dość wyczerpująco. bede więc skladowal te zbroje itemy licząc że je w końcu opchne
  • Odpowiedz
@K_R_S: U wioskowych sprzedawaj te przedmioty, które są śmiećkami.
Pochodnie, jakieś mega zardzewiałe miecze, pałki po bandytach.
Karczmarze często skupują też jakieś butelki, dzbanki i inne bzdety tego typu.

U zielarzy wioskowych dobrze pozbywać się zielska, bo i tak sprzedajesz je w większości po 1 sztuce za 1 koronę. Natomiast np. taki bogatszy zielarz w Novigradzie skupi Ci trofea z potworów w lepszej cenie [ceny trofeów i tak są mega niskie,
  • Odpowiedz
@tojakambo: Też można, ale ja ich nie trzymam aż do tego punktu w grze, bo mi zaśmiecają eq i schowek.

Do Toussaint trzymam bronie, bo za nie jest konkretny pieniądz.
Nawet jak to tylko unikatowy mieczyk na ledwie 3 lvl to i tak jest sporo wart.
  • Odpowiedz