Wpis z mikrobloga

#bytom #chorzow #rozbark #astronomia #ufo
Kurła, powiedziałbym że Huta Orzeł Biały może być odniesieniem , widziałem przez szybę z balkonu dosłownie 5 minut temu smuge światła która zniknęła. Pierwsza myśl - spadająca gwiazda, mały meteor.
Z tymże - ja się na tym nie znam, już raz widziałem meteor i warkocz był nikly a tu bardzo swietlisty i wyraźny. Wszystko trwało sekundę i zniknęło. Widziałem tylko część tego, gdybym stał wtedy na balkonie to widziałbym czy warkocz ciągnął się dłużej. Ja widziałem tylko końcowy urywek.
Odrzucam że to ufo. Gdyby zaczęło skrecac gwałtownie to światopogląd do wymiany.
  • 4
@arkibozka_1993: Widziałem chyba to samo, patrząc na godzinę Twojego wpisu tyle, że na obrzeżach Lublina - czyli kilkaset km gdzie indziej. Wyjrzałem wtedy z domu, ot tak, żeby zobaczyć popatrzeć chwilę na gwiazdy i sprawdzić czy niebo jest przejrzyste. Przez to zobaczyłem całe zdarzenie od początku. Nie znam się zbytnio na takich astronomicznych zjawiskach dziejących się w ziemskiej atmosferze, ale musiał być to kawałek jakiegoś kosmicznego "gruzu". Wyglądało to bardzo ciekawie