Wpis z mikrobloga

@wieczor8: cały urok rozwalają foty w adidasach czy innych trampkach bez wentylacji. Na ulicy mam podobnie; najlepsze #dupeczkizprzypadku spadają do rangi psa gdy tylko wyobraże sobie jak z tego musi #!$%@?ć.
Nie odważyłbym się dodać dupeczki na mirko, która ma jakieś śmierdzące buciory.
Tylko szpileczki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@duzeelobenc: O higienie polskich kobiet to ja nawet nie chcę rozważać. Kto dzielił wspólne mieszkanie ten wie. Dla świata lux błysk a wewnątrz syf, że domestosem z octem nie wyszorujesz. Zadaj anonimowe pytanie, która myje się po ,,dwójce"...
A co do rodzaju obuwia. Wystarczy spojrzeć na przeciętny stan materialny, rodzaj obleganych sklepów oraz jakość sprzedawanego przez nich obuwia. #!$%@? i tyle, a niestety zdjęcia tego nie oddają ( ͡° ͜
@HyperionCock: umycie dupy to kilka sekund w bidecie lub na dziko nad wanną. Cywilizowani azjaci robią to od pokoleń, pukając się przy tym w czoło, co Zachód #!$%@? z papierem, który nie jest przeznaczony do wcierania resztek kału w skóre.
Czasami w ciągu dnia zwyczajnie nie ma na to warunków, ale nie mów mi, że po wieczornym prysznicu czy porannym śniadaniu, kiedy cały dzień przed Tobą walisz kloca, podciągasz portki i
Kto #!$%@? normalny myje dupe od razu po sraniu, po co laski mają to robić?


@HyperionCock: Ja myję. A laski mają to też robić bo nie chce aby roztartym gównem #!$%@?ło waląc ją od tyłu.

To właśnie dodatkowy smaczek jak z wypiętej przed tobą dupy przy waleniu zaleci lekko z czekoladowej dziury. ;) wtedy czujesz, że #!$%@? laske, a nie manekina ;)


JPRDL XD
megastulejka - > Kto #!$%@? normalny myje dupe od razu po sraniu, po co laski mają to...

źródło: comment_ngWiG3jiUivPFKg97CsekW2XIFImwZ14.jpg

Pobierz