Wpis z mikrobloga

Miesiąc po wyrwaniu ósemki nawrócił mi się obrzęk na policzku, zęby trochę bolą i mam spuchnięty policzek. Wizytę u chirurga, który przeprowadzał zabieg mam w piątek. Co mam robić do tego czasu? Kupiłem żel stomatologiczny przeciwbólowy. W aptece polecono mi jechać na pogotowie przy Poniatowskiego. Ktoś z #rzeszow poleca to miejsce? Czytałem te opinie i strasznie zniechęca mnie wizyta tam. Czy może mi się to bardziej nasilić?
#medycyna #szpital
  • 8
  • Odpowiedz
@Ludvigus: @Slamowir: @chosenon3: teraz chyba żałuje, że tam pojechałem, pocięła mi tą ranę skalpelem, wyciągnęła trochę ropy i wstrzyknęła płyn antybakteryjny, bolało jak cholera, ale przynajmniej dostałem antybiotyk.
Okazało się, że grozi mi suchy zębodół, co jest dziwne, bo minął równy miesiąc od wyrwania zęba i do wczoraj wszystko było w porządku.

W ogóle powiedzcie mi, czy powinienem robić aferę jak nie przyjęli mnie u chirurga
  • Odpowiedz
@rysiek1337 nalegaj żeby przyjęli najwcześniej jak się da, ale różnie to bywa. Osobiście nie robiłbym awantur tylko argumentował swoje racje. Trzymaj się i powodzenia!
  • Odpowiedz