Wpis z mikrobloga

@xxTymczasoweKontoxx: Gdyby nie był inteligentny, to nie trzepałby takich pieniędzy miesięcznie. Prawda jest taka, że on idzie sobie dostać w #!$%@?ę i zgarnia sobie od tak 40k za walkę, a 90% wykopu pracuje za 2k/miesiąc, są niezaradni życiowo i piszą mu, że on jest ,,głupi" xD Ja nie kieruję tych słów bezpośrednio do Ciebie, być może jesteś inny od większości tutaj.
@transerfer: To źle myślałeś, inteligencja nie ma nic wspólnego z mądrością. Z inteligencją się rodzimy i możemy jeszcze później ją dodatkowo zdobyć wraz z doświadczeniem życiowym, polega ona tym, że potrafimy w życiu logicznie myśleć, podejmować słuszne decyzje, być zaradny życiowo i wiele innych czynników. Natomiast mądrość, to wiedza. Nie trzeba być mądrym, aby być inteligentnym.
@Gulczas1337: popatrz na Bonusa i na Olejnika.
Oboje zaczynali "karierę" będąc cudzym posmiewiskiem i szmata do poniewierania.
Tu nie chodzi o inteligencję. Bo ludzie inteligentni otwierają własne firmy albo kończą dobre studia - wybierają mądrą ścieżkę swojego życia.
A w przypadku tych wszystkich internetowych dzbanow... Po prostu nawet największy kretyn jak jest poniewierany czy wyśmiewany tak jak bonus zczai się, że można z tego ciągnąć jakiś hajs. Tam nie trzeba mieć
@lubie-solnik: Podałeś bardzo słabe przykłady z tego względu, że inteligencja polega na dobrym dysponowaniu pieniędzmi, a nie wiem, czy wiesz, ale Daniel jest już prawie cały spłukany, gdzie na koncie miał zaoszczędzone 300k i Jacek właśnie aktualnie szuka roboty. Podałeś tutaj akurat jednej z najbardziej wadliwych argumentów - Daniel to upadek człowieka
@lubie-solnik: Nie trzeba być ekspertem, gocha go kiedyś sprzedała podczas streama, piszę to, co słyszałem, a akurat 300k zaoszczędone było całkiem realną sumą. Było to dokładnie wtedy, gdy był u nich streamowany remont i mieli największy przyrost na polskim YT, po 10k widzów na pustej ścianie.
@Gulczas1337: Gościu, luksusowa prostytutka w dużym mieście potrafi zarobić nawet ponad 50k miesięcznie, i to według ciebie czyni z niej osobę inteligentną? Nic że taka prostytutka po 15 latach w zawodzie ma tak zjechaną psychikę przez klientów że do końca życia jedzie na psychotropach lub wódzie i nie potrafi nawiązywać zdrowych relacji międzyludzkich i nawet kasa nie czyni ją szczęśliwą. Uważasz że jak ktoś na robieniu z siebie medialnej prostytutki zarobi