Wpis z mikrobloga

@Cybher1 ja #!$%@?. Wy to już macie serio #!$%@? pod tymi tinderowo-przegrywowymi tagami.
Laska napisze mało w zainteresowaniach albo banały w stylu netflix, to: 'oho, jestem księżniczką i mnie zabawiaj, a ja sama nie mam nic do zaoferowania'.
Laska napisze dużo, że lubi jakiś spontan to już :hehehe, musi sie wyszaleć na kutangi chada, a potem dupa rośnie wszerz i w ogóle #!$%@? bez celu'.
Najlepiej, żeby napisała, że jej zainteresowania to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Cybher1: Co druga lubi spontany i mocne wrażenie, a jak zabierzesz taka na skok ze spadochronem to zmienia zdanie, bo jednak takie wrażenia to zbyt mocne na nią, a i telefonu nie pozwalają zabrać na skok, to samo wypad w góry, he? Co TheSjz3, chcesz po górach chodzić? Nie no, mi chodziło o siedzenie w knajpie. Zabierasz taka na kłady czy tam motocross to po przejechaniu 30km w ciężkim terenie, #!$%@?
  • Odpowiedz
@zakaz_palenia: czyz tego nas w szkołach o kobietach nie uczyli? "Dorastają juz w wieku 16-17, nabierając odpowiedzialności która przygotowuje je do roli matki. Mężczyźni podobny poziom odpowiedzialności i stabilności uzyskują dopiero w wieku ok 30 lat, czasem pozniej." Jakbym był na lekcji biologii w szkole podstawowej
  • Odpowiedz
@piwniczak no dlatego chcą się wyrwać z tego schematu, o dopiero od dwóch lat pełnoletnie, mogą wszystko, więc korzystają z tej wolności. Gdzieś w wieku 25-27 przeważnie zaczynają myśleć o stabilizacji, rodzinie.
  • Odpowiedz
Przykro mi, ale od 20-sto letniej siksy nie ma czego wymagać, bo jeszcze nie ma wyrobionego światopoglądu.
Musisz przez to przejść i za 5-10 lat znajdziesz tą jedyną ;)
  • Odpowiedz
wiekszosc kobiet jest na tyle glupia, ze noe potrafią same sobie zorganizowac czasu, wie polegaja na nas, tego uczyl je ojciec to tak maja zakodowane, nieliczne kobiety potrafia same sobie zagospodarowac czas, tak aby nie byc ciezarem dla mężczyzny tylko pomoca i partnerk, a szkoda


@Sweet_acc_pr0sa: wiesz, że jesteś w towarzystwie prawdziwie inteligentnych, oczytanych i rozsądnych ludzi, kiedy widzisz taki wy*yw pseudointelektualny ociekajacy jadem i mizoginią na drugim miejscu najwyżej plusowanych
  • Odpowiedz
@Shatter: u mnie zadziało się odwrotnie. Czyli najpierw względna stabilizacja, a później chęć na rozrywkowe życie... W momencie jak już kupiłem mieszkanie do którego za rok się mieliśmy wprowadzać.
  • Odpowiedz