Wpis z mikrobloga

@PoteznyJupter: Przecież tobie przy próbie złożenia się do tego strzału wylecialoby biodro, nie mowiąc o trafieniu w bramkę. Tak jak ten cwaniak z Rzymu co to miał strzelic sytuację Undera i się prawie połamał grubas
  • Odpowiedz
ludzie czemu wy się tak podniecacie bramką z metra strzeloną ? XD


@PoteznyJupter: zawsze mnie rozwalają tacy malkontenci, Lewy z najlepszą skutecznością w Europie, strzela co mecz, wszyscy się zachwycają, ale Polacy i tak znajdą powód do narzekania. To nie jest przypadek, że on takie bramki strzela, to też trzeba umieć się znaleźć i ustawić w dobrym miejscu, gdyby to było takie proste to inni gracze na tej pozycji też by
  • Odpowiedz
oho następny znawca mentalności narodowych i do tego pan piłkarz obeznany z rzemiosłem piłkarskim. Chylę czoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PoteznyJupter: czasem trzeba komuś wyjaśnić sytuację jak widać, że się nie zna i pisze jakieś bzdury także nie ma za co.
  • Odpowiedz
@PoteznyJupter wygoogluj sobie Cengiz Under fatal miss czy coś takiego i potem Roma zrobiła akcje, że zaprosiła na boisko typa, który pisał że nawet on by to strzelił. Dostał takie samo podanie i się #!$%@? na głupi ryj
  • Odpowiedz
@Cinkito: typie, ja znam klasę Robercika i mam go nawet w obecnej kolejce na kapitanie, a od początku w składzie, ponieważ wiem czego -i zx jakiego powodu-można się spodziewać. Ale jak wykopki spazmu dostają po gównogolu jakby Kryśka strzeliła z przewroty z Juve to mam beke. Chcesz zobaczyć jak strzela sie techniczne gole to obadaj niedawny gol Kane z leicester. Dzisiejsza sytuacja Lewego to jest nic.
  • Odpowiedz