Wpis z mikrobloga

Czy niewykorzystane tokeny na ikony będą przydatne w późniejszej fazie gry? Pewnie uzbieram 13-14 tokenów, a chce wziąć Carlosa za 11. Zostaną mi te 2-3, przydadzą się do czegoś? Jak myślicie?
#fut
  • 7
@mic1992: Co najwyżej możesz je przepalić w jakimś SBC, ale traktowane będą jak zwykłe brązowe karty. Do przyszłej grupy ikon nie będą pasować. Pomyśl tak, że uzbierałbyś teraz 24, w przyszłej kolejne 24 a w ostatniej grupie rzucą najlepsze ikony pokroju Gullita i Ronaldo i na dzień dobry wszyscy by ich odbierali.
Wiem, wiem. Myślałem bardziej nad sbc z wyzwaniem, że można użyć tokenów z wszystkich edycji i dostać ikonę (pewnie jakąs słabszą) lub paczkę.
@TomekK91: czekaj, ale jak to jest - teraz mam do zdobycia 14 kart a na Gerrarda 23 potrzeba. O jakiej nowej grupie ikon mówisz, tej za dwa miesiące? Bo rozumiem, że kolejne 14 kart do zdobycia będzie za 17 dni, jak się te skończą?
@michaszko: Za 18 dni masz będziesz miał możliwość zdobycia kolejnych 12 kart - łącznie to da 24 karty do odblokowania tych ikon, które są dostępne teraz (bodajże do grudnia). Potem wlecą nowe ikony i nowe tokeny do zdobycia.