Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: Trzymam za słowo. Jak dla mnie, to dziś wygląda na początek wielkiego #!$%@?.stwa. Tylko, że robionego w atłasowych rękawiczkach. Ale jak pisałem gdzie indziej, kiedy jak nie teraz mogą sobie pozwolić na takie machloje - w Europie zamęt : Turcja i wojna w Syrii oraz groźby nowej fali uchodźców; Wielka Brytania - żenujący finał brexitu,; Hiszpania - groźba rozpadu kraju, Barcelona i zamieszki; Niemcy - realna groźba kryzysu gospodarczego; Francja
@Takiseprzecietniak: Taka jest prawda, ze oferta musi byc naprawde gruba, taki senator wspierajac teraz PiS przez te 4 lata musi sie ladnie ustawic i cala rodzinke tez, a coz jak Kaczynski da takiemu senatorowi sporo, to zaraz podniesie sie lamet e partii jak z Maowieckim. Ziobro i Szydłowa podsycali dzialaczy, ze oni zapierdzielali w terenie tyle, a tu przychodzi sobie taki wymuskany chlopiec z banku powiazany z Platforma i dostaje tyle
@niezdiagnozowany: Taka jest kuchnia polityki. PiS się właśnie przejechał na przegranych wyborach samorządowych, a precyzyjniej tych wyborach w średnich i dużych miastach. Tam są naprawdę niezłe cymesy, sporo lepsze niż cieniutka senatorska dieta. I tu właśnie widziałbym fakt, że opozycja najwidoczniej miała dobrą kontrofertę. Plus jeszcze parę innych względów, ale raczej mniejszej wagi.
@Takiseprzecietniak: Ja tam uwazam, ze Kaczynski zrobil duzy blad, ze sporo pierwszoplanowych ludzi wyslal do Parlamentu Europejskiego.

Wiem, ze Kaczynski chcial sporo swojej konkurencji spakowac i wyslac do Brukseli, ale zaczyna robi to co Tusk. Otaczac sie samymi miernotami, ktore wyniku nie zrobia.

Wystawienie Jacyny-Witt w Szczecinie przez PiS to byla parodia. Kazdy kto zna te babke wie, ze PiS juz samym jej poparciem oddal mandat senatorski.
@niezdiagnozowany: A tej kobitki nie znam - z drugiej strony Polski jestem ;)

Wiem, ze Kaczynski chcial sporo swojej konkurencji spakowac i wyslac do Brukseli,


w tym aspekcie też wyszły niezłe jaja - nawet chciałem zrobić o tym znalezisko, ale to chyba mało kogo interesuje - mianowicie chodzi o to, że jeden z większych chamów w PiSie czyli "jenot" Tarczyński, prawdopodobnie obejdzie się smakiem z posadą europosła, bo miał nim zostać,
@niezdiagnozowany: Jestem z jego stron, i jego, i moja rodzina siedziały w tym środowisku głęboko, więc wiem o pewnych rzeczach, których nie przeczytasz nigdzie, zwłaszcza dziś. Nawet swego czasu łazęgowałem po różnych partyzantach w nadziei, że ja, gówniarzem wtedy w sumie będąc, napiszę fajną książkę. Trochę mnie olali, trochę nie, ale sam wiesz, że są pewne treści, o których mówi się w zaufaniu, a publicznie nigdy. Powiem tylko tyle - w
@niezdiagnozowany: Jeżeli Banasiu i taśmach podkarpackich, to nie;) Cholera, i tak za bardzo się rozgadałem, więc to ten tego, gdybym się jutro raniuśko nie odezwał, to pamiętaj przynajmniej ty, że to nie jest piątek, a ja uroczyście deklaruję, że bym sobie jeszcze chętnie pożył (przynajmniej do czasu jak na wypoku zostaną naprawione tagi). A jakby coś, to rób scriny, dokumentuj, kiedyś napiszesz książkę i i będziesz miał na wycieczkę dla bąbelków
@niezdiagnozowany: Widzę, że szanownemu koledze Nobel w głowie, że książką chce na sprzęt zarobić - ale uprzedzam, w Polsce nawet jak się Nobla dostaje, to się też można niezłej jazdy doczekać w premii, przy czym jesli chodzi o pojęcie "jazdy", to niekoniecznie rozumiem ruch z punktu "a" do punktu b"", z określoną prędkością, w określonym układzie odniesienia, a więc Nobel z fizyki raczej odpada, a premia to też raczej średnio miłe