Wpis z mikrobloga

Dobra zakolaki przyszedl i czas na mnie żeby dołączyć do tego tagu xd
Możecie polecić jakiś zestaw żeby zapobiec i wymusić porost włosów? Zaczęly mi dramatycznie wypadać z przodu głowy i na zakolach.. czytałem że loxon 5,15% dermaroller i jakieś finy ale jak to ogarnąć od rodzinnego? Pomóżcie nie chce byc łysy
#zakola #lysienie #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
@Texan128: dermatolog przepisze ci minovivax 5% oraz Alpicort (steryd).
Odchudzasz się może albo redukowałeś mocno w ostatnim czasie? To robi z włosami ostry #!$%@?, wiem co mówię.
  • Odpowiedz
  • 0
@sked sprobuje

@NieMaSzans no narazie chce jeszcze powalczyć o tą czuprynę xd

@zelaznymezczyzna11 25

@rysownik tak o to chodziło

@isberg771 raczej duży stres i nerwy i chce trochę zagęścić je z przodu bo poleciały i zrobiły się o wiele cieńsze i takie zniszczone...

Stosował ktoś w ogóle te mikrowłókna na włosy? Warto kupić żeby przyćmić trochę to?
  • Odpowiedz
@Texan128 jeśli włosy stają się cieńsze i idzie typowo zakola + tył to androgenówka. Na to rada jest tylko jedna. Fin + ew minox. Ratuj póki możesz. Wrzuć foty to może coś zobaczymy
  • Odpowiedz
@Texan128: da rade , wejdz na pokonajlysienie forum

w dziale sprzedam duzo osob sprzedaje proscar , dzielisz tabletke na cztery czesci i masz zapas na 4 miesiace. Samym Loxonem /minoxidilem nie zalatwisz sprawy , fin to podstawa jak chcesz zatrzymac lysienie i zeby byl odrost ale nie licz ze ci zakola calkiem odrosna , moze troche , fin najlepiej na gore glowy dziala... Druga opcja to golarka .
  • Odpowiedz