Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!
Mam działkę z małym starym domkiem który chciałabym wyremontować aby mieć gdzie wypoczywać latem. Trzeba wymienić instalacje elektryczne, podłączyć wodę, szambo, wyremontować łazienkę i rozebrać starą zawaloną szopę. Chciałbym kogoś wynająć aby on zajął się tym od zera dogadywał się z podwykonawcami itp. Macie kogoś do polecenia, kogo szukać inspektora nadzoru budowlanego czy kogoś innego? #budujzwykopem #remontujzwykopem #kiciochpyta #lodz #remont
  • 18
@ankawka pogadaj z kimś o tym bo bankowo taniej będzie nie zgłaszać tego jako roboty budowlane jak ruszysz machinę to wyjdzie że koszta wzrosną tak, że taniej będzie wszystko stawiać od podstaw.
@c1nu joooooo tak, już nawet poszedłem dalej. Ogrodzenie zrobiłem sam, belki plus siatka. Belki zamurowalem i do tego założyłem taka siatkę autostradową (przez którą nic nie widać) ale na zimę ja ściągnąłem bo trochę kosztowała a boje się że nasiaknie śniegiem i się uszkodzi. Kibel, prąd, woda, teren zagospodarowany, iglaki posadzone ;)
@c1nu no to z górki już, ja niestety kanalizy nie mam więc ratuje mnie szambo, niby chodzą słuchy że w przeciągu 5 lat będzie ale słuchy to dla mnie za mało ;)
@ankawka: idę o zakład, że samowolka budowlana, więc siedź cicho. Gdzie ta działka? Sąsiad z mojej działki zajebiście buduje (zawodowo). Ale w zimie, to nie wiem czy ktoś się podejmie, bo zaraz wodę zakręcają. Dopiero na wiosnę...