Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

Dostałam taki oto zestaw:
1. Znajdź i opublikuj nie znana ci wcześniej ciekawostkę historyczną z Twojej okolicy.
2. Wybierz się ze znajomymi do Domu Strachów, zorganizuj spotkanie.
3. Sfotografuj jesień

Wybrałam zadanie numer 2.
Wybraliśmy się ze znajomymi do Lost soul alley w Krakowie. Spodziewaliśmy się, że nie będzie to jakoś specjalnie straszne, ale po drodze na miejsce zaczęliśmy czytać opisy poszczególnych tras, regulamin i oglądać zdjęcia różnych grup i zaczęło się robić trochę bardziej przerażająco xD. Największe kozaki zaczęły wymiękać. Okazało się, że są trasy gdzie obsługa porywa członków grupy i
"Ryzyko związane z udziałem w tej wersji pokazu jest bardzo duże, na ciele uczestnika na pewno zostaną ślady, takie jak obtarcia, siniaki, drobne skaleczenia wywołane ucieczką, jak również działaniami obsługi; odzież po udziale w tej wersji może być np. mokra.Istnieje spore ryzyko wystąpienia poważniejszych urazów. Podczas tej wersji uczestnik może zostać uwięziony, odłączony od grupy oraznękanyna różne sposoby._".
Jako, że jesteśmy cieniasy poszliśmy na łatwiejszą trasę. Mimo, że wiedzieliśmy, że nie stanie się nam tam żadna krzywda to każdy się bał xD.
Polecam gorąco wszystkim, jak ktoś lubi się bać to jest to miejsce dla niego. (ʘʘ)

Dziękuję @FHA96 za możliwość wzięcia udziału w kolejnej edycji #mirkowyzwania. Na następną też się chętnie zgłoszę.
ewaewa - #mirkowyzwanie

Dostałam taki oto zestaw:
1. Znajdź i opublikuj nie znana...

źródło: comment_bJQ6z4oVVbYAGGes1SBFRyAwoksjtMFm.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@ewaewa o witam, byłem tam z paczką kilka miesięcy temu. Mieli przeprowadzany remont i była dostępna jedyna wersja żółto-różowa. Chcieliśmy iść na tą wersję z paralizatorem (pozdrawiam XD). Każdy oczywiście się bał, piszczał. Ja bym najchętniej za sobą drzwi zabarykadował XD. Scena z piłą mechaniczną najlepsza, dawno tak nie uciekałem.
  • Odpowiedz