Wpis z mikrobloga

@Wedarn: Strzelba? Myślałem że to jakiś karabin... Fascynujące rozwiązanie. Tak wiele fajnych rozwiązań i tak mało promes. Jak z odrzutem ?
@EliG: jeśli chodzi o strzelby półautomatyczne sporo nowych modeli jest robiona na wzór karabinów z rodziny m4. Daje to duża swobodę ich modyfikacji. Niestety osobiście uważam że podstawowy setup dla karabinu by się sprawdził Ale nie do końca dla strzelby. Odrzut jak i sama ergonomia broni podczas strzału jest duża i raczej uniemożliwia cele opróżnienie całego magazynka w celu, jednak jak to ja odrazu zacząłem kombinować czy to z inną kolbą
@marcin100895: ja nie jestem testerem broni, jestem instruktorem strzelań. Czasami nie które firmy dają "testery". Dla przykładu: mają informacje że dziś od 8 bede prowadził kurs dla x osób. Piszą do mnie że mogą podjechać i dać do przetestowania ich broń (najczęściej są to sklepy z bronią) tym samym robiąc sobie reklame. Zdarza się to raczej rzadko, ale jak widać dziś taka okazja się trafiła. Dowolnie pozwolili mi ją modyfikować itp