Wpis z mikrobloga

@czlowiek_smiec: Po co? Ja #!$%@? raz tescia na redukcji, gdzie schodzilem do jednocyfrowki, najgorsze redu, wyciety bylem, kosztem samopoczucia, libido wylaczone przez jakies 3-4 miesiace (#!$%@? estro nawet nie pomagalo, nie ogarnalem tego). Na redukcji ja bym tescia zwiekszyl..
  • Odpowiedz
@psposki: W tej przerwie chce brać tylko hcg 1000iu raz w tygodniu. Nie wiem, to 1000iu to z dupy wzięte, nie znam sie.

@Kasahara: Co to jest dzień "0"? Mi tam nie zależy na jakimś docięciu dużym, chce dobić do 12-13% bf.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Ok dzięki. Nie zamierzam robić żadnych sesji, ani brać udziału w zawodach. Czyli zostane przy ciągłym kłuciu dupy. Chociaż teraz musze zmienić poślad, bo przez zrosty mnie tak #!$%@? półdupek, że ledwo moge na nim usiąść xDD
  • Odpowiedz
@czlowiek_smiec: Długo ciągniesz i w małych dawkach, badałeś się w ogóle? Bo może być tak że poziom jak naturalny. Czy jajka swoje robią bo HCG bijesz? Pytam jako laik, bo nie bardzo długie estry ogarniam, mój ziomek od soków to zawsze jakieś dawki z kosmosu doradzał, ale ten jego towar to miał różnie z jakością.
  • Odpowiedz
Chociaż teraz musze zmienić poślad, bo przez zrosty mnie tak #!$%@? półdupek, że ledwo moge na nim usiąść


@czlowiek_smiec: Rollowanie, nie masuj miejsca po iniekcji, zmien na uda/barki, nie ruszaj igla, wtlaczaj sok powoli, moze tez byc sok zanieczyszczony i dlatego boli, ja mialem rope w udach po syfiastym oleju
  • Odpowiedz
  • 2
@czlowiek_smiec na redukcji pct to zly pomysł. Chcesz skuteczniej redukowac - zbij estro nisko, tescia zostaw, dodaj jakis androgen. Pct zrob jak bedziesz mog zrobic roztrenowanie na plusie kalorycznym.
  • Odpowiedz
@bst: Zbyt niskie estro też nie sprzyja redukcji. Ciężko utrzymać siłę, nabicia brak, zero pompy, nie wspomnę o stawach, samopoczuciu...
U mnie nigdy to dobrze nie zadziałało, umiałem zejść do pręgów na dupie z estro blisko górnej granicy, a zawsze jak zbijałem bardzo nisko, może byłem ostrzejszy, ale leciało ze mnie mięso, bo padało wszystko, trening z dupy, nic się nie chce, to i neat #!$%@?, apatia, brain fog taki, że
  • Odpowiedz
na jakim poziomie trzymać estro na redukcji? 50 przy górnej granicy 44 to za dużo?


@Skogyr: może Ty odpowiesz? Jeśli chodzi o samopoczucie to 50 jest ok, czuje się dobrze, libido dobre
  • Odpowiedz
Tez od maja cisne 300mg cypio e5, teraz od listopada wchodzę na mostek zmniejszam objetnosc treningowa. Wiec od listopada zmniejszenie dawki i bicie hcg co 3dni. Tak przez cały miesiąc, później zmiana środków
  • Odpowiedz
  • 1
@Skogyr nie trzeba trzymac takiego samego poziomu cala redukcje, wystarczy trzymac przy dolnej granicy, trzymanie dlugo 20 nie jest potrzebne. Ale czesto bez zbicia do zera nie dopalisz szczegolow. Tez zależy co jeszcze leci. Jest mniejsza tolerancja jak jest to 250e5d niz 250e2d czy jak jeszcze leca inna srodki.
Ale uniwersalna zasada przy redu dlugofalowo - raczej nizej przy okresowym bardzo nisko
  • Odpowiedz
@czlowiek_smiec: Każdy inaczej reaguje. Daj ćwiartkę eod. i po tygodniu zbadaj, pierwszą porcję możesz dać pół tabsa, albo całego, potem po ćwiartce.
@JuneJohn: Estro trzymasz tak poza redukcją, żeby czuć się komfortowo. Tzn. Mieć siłę, nabicie, pompę, smarowanie, ale nie mieć nadmiernej retencji, syfów, #!$%@? ciśnienia. Zazwyczaj u ludzi do 1,5xnorma to działa, chociaż są tacy co na 3-4x estro nie czują jego wysokiego poziomu :D Mimo wszystko badałbym i
  • Odpowiedz
@Skogyr
@JuneJohn

Kurła głaby beda magicznych liczb szukać xD ej chlopaki a czy estro 52 jest ok?

To jest tylko laboratoryjna norma, nie kierujemy się nią ślepo jak zbłąkane owce. Co za roznica jakie estro na masie czy na redu xD tu i tu chcemy je w naszej "normie" aby optymalnie funkcjonować, wyższe estro na masie nie da magicznych gainsów.

Uwielbiam czytać ten tag na kiblu, wiekszy cyrk niz dzialy "doping" na
  • Odpowiedz