Wpis z mikrobloga

tak się złożyło że mam 5 szczeniaków. Nie planowałem, no ale poprzedni sprzedawca powiedział, że suka wysterylizowana. No cóż.

- pies ojciec nie ma rodowodu, ale wygląda zupełnie jak rasowy
- suka matka nie ma rodowodu, ale wygląda jak rasowa

Szczeniaki 10/10 wyglądają ekstra i rozwijają się zdrowo, odrobaczone, zaszczepione, wykarmione doinwestowane, idealne warunki, zapewniam że w żadnym bloku nigdy by takich nie miały

i się zastanawiam, w którym schronisku im będzie najlepiej?
Może @Tamozaplotem mi powie, bo ona taka ekspertka rozwiązuje problemy uciśnionego świata.

#pytanie #olx
  • 10
@bsl: Bo oni nie są spokrewieni. No chyba, że zwiazek cywilny sobie zrobili.
@hoszin: Z friko to bez sensu, szczepienia i odrobaczenia i karma droga jak diabli. W nosie mam zarobek, chcę wyjść na zero bo psy są tego warte.
Poza tym, za darmo to nie wiadomo kto je przygarnie, pewnie jakaś patologia.
@hoszin: Sprzedaż jest nielegalna, bo ktoś stwierdził, że albo sterylizuję sukę, albo zakopuję szczeniaki by nie ponosić kosztów, albo porzucam gdzieś. Nie ma innego wyjścia.
A schronisko jest płatne bo co to za nieodpowiedzialny człowiek oddaje do schroniska zwierzęta.
poprzedni sprzedawca powiedział, że suka wysterylizowana


@artur-tyminski: po pierwsze gratuluję zakupu z pseudo-hodowli i wierzenie na słowo, bez np. adnotacji o sterylizacji w książeczce od weterynarza. Wspieranie jakiegoś janusza i przyczynienie się do powstania kolejnych istnień...
Nie miała wcześniej cieczki? Zorientował się Pan, że jest w ciąży dopiero jak urodziła? Istnieje też coś takiego jak sterylizacja aborcyjna, zależy w jakim wieku byłyby maluszki w brzuchu.
Nie myśl nawet o sprzedaży, a