Wpis z mikrobloga

Witam, mam pytanie głównie do mężczyzn. Jak poradziliscie sobie z wiedza na temat przygód seksualnych waszej partnerki. Jestem z nia prawie 3 lata a już szczerze powiedziawszy mam dość myslenia codziennie kto co jej zrobił. mam 26 lat ona 28, to moja pierwsza dziewczyna pod względem seksu, związku, całowania, chodzenia za ręke wspolnych spacerow. Straciła dziewictwo w wieku 14 lat, 2 stałe związki, ( w tym jeden z duzo starszym facetem) jedna zdrada z jej strony i raz przespała sie z kolega zeby zobaczyc jak to jest. Problem polega na tym ze chyba wszystkim robiła dobrze oralnie ( chyba, tego nie wiem ) i niestety ... kazdy z nich konczył w niej bo to lubi i bierze tabletki, potem jak byłem juz znia w zwiaku sama nalegała na spotkanie z ostatnim kochankiem ( oczywiscie nic mi nie powiedziała ) zeby sobie wyjasnic ze juz sie nie moga spotykac razem na seks ... cytuje " masz czas? Wpadnij na pizze piwo i jakies tam ...", nie wiem co robić mówiła ze nie zdradziła mnie wtedy ale łaze codziennie do roboty i mnie krew zalewa ze ktos ZALEWAŁ jedyną kobiete ktora zwróciła na mnie uwage, chodze do psychologa ( mam refundowanego ) ale to nic nie daje bo jak tylko babka zaczyna ze mna temat seksu to mi sie kojarzy ... moja dziewczyna ... i oni, krotko mówiac brzydzi mnie to. Od razu mowie nie zostawie jej bo była jedyna ktora mnie chciała no a umówimy sie dziewic juz nie ma wiec nie ma sensu szukac dalej i przezywac ten dramat z inna kobietą. Jezeli ktoś z was miał podobnie to prosze o rade bo z tego wszystkiego juz nawet medytować zaczałem ... ps jestetm tu nowy, nie znam panujacych zwyczajów ani mowy potocznej, zmielono mnie juz za ten temat milion razy wiec jezeli chcesz napisac ze to ze mna cos jest nie tak to smiało ale czytac bede tylko pomocne komentarze
  • 20
  • Odpowiedz
@Bpnn: rozumiem ze "zarzutka " to inaczej bait czyli ... dobra to juz tez przerabiałem ... ze niby prowokacja ale uwierz mi oddałbym wszystko zeby tak było. Przywykłem ale jak wszedzie sa ludzie dojrzali którzy moze mieli podobny problem i mi pomogą i dzieci które ... jak widać powyżej. To nie jest zmyslone ale wasza wola, jednak jakby ktoś polecił jakiś sposób ( tylko nie leki ) byłbym wdzięczny.
  • Odpowiedz
własnie psychiatra wysłał mnie do seksuologa który to skierował mnie do psychologa ... psychiatrzy jak sie dowiedziałem sa od powazniejszych problemów i moga wystawiac recepty wiec nie ale miło że ktoś to wziął na powaznie
  • Odpowiedz
  • 0
@siemianin problem jest taki że takie dylematy to mieć powinieneś w wielu 16/20 lat. Wtedy nabierasz doświadczenia i większą ilość partnerów przez co "przebieg" już tak bardzo nie przeszkadza. Ogólnie ciężki temat bo powinieneś sam sobie to ogarnąć albo... zerwać i nabrać "przebiegu"...
  • Odpowiedz
@siemianin: podobny temat przerabiam, bywało ciężko ale z czasem coraz lepiej sobie radzę(tez do psychologa chodziłem) trawa to ponad 2 lata na początku było źle ale siłę dodawały mi myśli że to taka na całe życie która idealnie do mnie pasuje, czytałem książki o tym jak zapanowac nad swoimi myślami i by się nie zadręczać bo to tylko w naszych głowach siedzi
  • Odpowiedz
Dostałem raz taka porade ale ogromnie dziekuje za powage. Jeden z moich znajomych miał podobny problem i poradził sobie własnie w ten sposób tylko że on traktuje kobiety troche instrumentalnie. Nie wiem czy bym potrafił, już od gimnazjum chciałem mieć ta jedna jedyna i byc tym jednym jedynym, pomijając fakt ze załóżmy iz inna kobieta tez mnie bedzie chciała jak juz napisałem wyzej obstawiam ze sa duze szanse na to abym znów
  • Odpowiedz
@siemianin: to musisz zmienić kadrę lekarska do której chodzisz. Tez miałem takie dylematy, problemy które towarzyszyły mi z innymi przez co tworzyło to moje całe #!$%@?.

Dobre leki, dobra rozmowa z psychiatra i dobrze dobrana psychoterapia pomoże Ci to przezwyciężyć. Musisz wybadać, czy to jest Ywoj jedyny problem w kontaktach międzyludzkich jak i codziennym funkcjonowaniu, co może być problemem jeśli uważasz, ze dużo twoich zachowań jest ok- a w rzeczywistości są
  • Odpowiedz
Juz wiele razy sobie zadawałem to pytanie własnie i zawsze kończyło sie płaczem w poduszke jaki to ten swiat jest zły itd pewnie wiesz o co kaman ... dlaczego wszyscy mieli kawałek tortu, albo ledwo nadgryziony kawałek wyrzucali aby zdobyć lepszy ... a ja mam sie nacieszyc obspermionymi okruszkami i zjem je ze smakiem bo całe zycie chodziłem głodny ... troche boje sie brać te leki bo to by wygladało na ...
  • Odpowiedz
@siemianin: myślisz ze ta kobieta jest warta tego co wycierpiales przez ten cały czas?chciałbyś z nią założyć rodzinę ? Nie patrz przez pryzmat że innej kobiety nie poznasz inna cie nie zechce
Jeśli jest warta to walcz dalej jeśli nie to lepiej byś samym niż cierpieć tak bardzo bo to nie tylko powoduje że płaczesz itd ale niszczy twoją psychike twoje ciało twoje życie które po tym już nigdy nie będzie
  • Odpowiedz
Kokega bezkonta napisal wczesniej ze sie tu odnajde i zostane ... wy tez jestescie idealistami i romantykami szukajacymi nietknietejdziewicy czy chodzilo mu o inny aspekt
  • Odpowiedz
Dzieki za rade ... niestety matme zrobilem i uznalem ze kobieta jest swietna osoba ale jak sama stwierdzila lubi seks i jezeli ludzie nie krzywdza innych i nie zdardzaja to sels bez zobowiazan jest okej ... ja mam zgola inne zdanie
  • Odpowiedz