Wpis z mikrobloga

Wielki żal do organizatorów czyli MTP a dokładniej Mateusza (Specjalista ds. PR)
w tym roku osoby otryzmujace akredytacje prasowe dostały standardowe informacje o mozliwosci wielokrotnego wejscia na targi kazdego dnia, oraz standardowej mozliwosci wjazdu na teren targi. Bylo to umieszone w wygenerowanych PDF - wejsciwki
Niestety:
- na akredytacje prasowa nie dalo sie na teren MTP wjechac- bramkarz o tymczasowym nicku łysy oraz Przemysław. Najlepszy numer z tym Przemysławem był taki że szybko schował badge jak mu sie chciałam przyjrzeć (odczytac nazwisko) mowiac nie mozesz czytac mojego nazwiska bo RODO - co ma RODO do tego to juz nie wiedzial. Brak edukacji i brak profesjonalizmu znana raczej z baru u pana Heńka. Po co koles nosi plakietke skoro ja zaslania jak ktos chce uzyc jej by poznac jego tożsamość i funkcje - no chyba ze ten dzieciak nosi ja by szpanować na bramce xD.
- nie dalo sie tez ponownie wejsc po opuszczniu tergów mimo ze na akredytacji został umieszczony napis o mozliwosci wielokrotnego wejscia.
- nie dalo sie wejsc na Stars4fans - mimo ze co roku dawalo sie wjesc. No coz dzis rano Mateusza (Specjalista ds. PR) MTP wyslal nam fotki jako podsumowanie 2 dnia tagow... no i sa tam zdjecia z Stars4fans - dziekuje bo nie dalo sie tego obejrzec na zywo wiec wiemy co tam bylo.
W takim razie nie czuje potrzeby relacji z tych targow - swoja droga ten rok byl ogolnie gorszy.
Pana Mateusza (Specjalista ds. PR) pozdrawiam mimo wszytko serdecznie zyczac szkolen w relacji z prasa.
MTP jako organiaztor przemysli czy na akredytacji powinny byc takie informacje.
Panie Przemysławie z ochorny - jakies szkolenie RODO by sie przydalo lub zmiana zmiany na taka ktora nie wymaga kontaktu z kientem

#pga
#pga2019
#poznangamearena
#prasa
#akredytacje
#poznan
#mtp
#akredytacja
Karolina9900 - Wielki żal do organizatorów czyli MTP a dokładniej Mateusza (Specjalis...

źródło: comment_Hd0UZRVuho74HcHS30Ch9piRAsPdXfzL.jpg

Pobierz
  • 7
@Karolina9900: Nie zapomnij wspomnieć panu Mateuszowi, że takie Przemki na bramkach potrzebują szkolenia z RODO celem dokształcenia się, w jakich przypadkach to ma zastosowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)