Wpis z mikrobloga

nie ma czegoś takiego jak gigalewak, przecież tam są same wątłe chłopaki o delikatnych rysach twarzy


@hajnekan: a gówno, wysocy intelektualni superiorzy z gęstymi, długimi włosami, silnymi genami i ciałem chrystusa, wyglądający jak dadrockowi idole alternatywek w czasach swojej świetności. W małych miastach może tak nie widac takich jednostek, ale we wszystkich uniwersyteckich są obecni i ruchają alternatywki na potęgę
@Naturmensch:

a gówno, wysocy intelektualni superiorzy z gęstymi, długimi włosami, silnymi genami i ciałem chrystusa, wyglądający jak dadrockowi idole alternatywek w czasach swojej świetności. W małych miastach może tak nie widac takich jednostek, ale we wszystkich uniwersyteckich są obecni i ruchają alternatywki na potęgę


#urojenialewakoidalne
@TypowyRobert: Ale są miejsca gdzie wypada ubrać się formalnie + jego pewność siebie gówno daje, bo on i jego wujaszek są pośmiewiskiem znanym nie z poglądów i aktywizmu, a odpałów i szkaluje ich nawet ogólnonarodowa telewizja.
@HarvestinSeason:

szkaluje ich nawet ogólnonarodowa telewizja


Ja bym był w sumie dumny gdyby jakaś tam gówno warta "mainstreamowa" telewizja gadała o mnie, więcej rozgłosu. I przy okazji kto ogląda taką telewizje dzisiaj? Sami boomerzy którzy są zamknięci w bańce informacyjne i tak zaraz wyginą, a młodzi jak Hasan będą zmieniać ten świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)