Wpis z mikrobloga

Jak napisać instrukcję mojego pochówku tak by miała moc po mojej śmierci?
Chciałbym aby moje truchło zostało spalone, złożone do grobu bez pogrzebu i obecności wszelakich rodzajów szamanów.
Chciałbym zamiast napisu na nagrobku w stylu: Bóg tak chciał, było napisane: "Żyłem, kochałem i cierpiałem z wami, teraz żyjcie, kochajcie i cierpcie sobie sami." A w tle niech leci #muzyka pt. Chryzantemy Złociste.
Pytam bo rodzina pewnie będzie chciała mnie pochować w standardowy sposób tj, trumna, pogrzeb, glebowanie i jakieś durne opisy na płycie. I smutne pioseneczki...
#pytanie #prawo #niewiemjaktootagowac #smierc
  • 28
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: kurła przypomniałeś mi, teść umarł, za życia nigdy w kościele nie był, ale teściowa się zrobiła dewota i go z różańcem w rękach w pozie modlitewnej ułożyła, ksiądz mówił jakim był wspaniałym katolikiem itd. A to na czym mu naprawdę zależało zostało całkowicie pominięte
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: testament podbity przez notariusza, ze 2 stówki to kosztuje, kazde inne działanie będzie złamaniem prawa, tylko jedną kopię zostaw u tego notariusza podpisaną, jest takie coś jak "ostatnia wola" i jak chcesz "chryzantemy złociste" na pogrzebie, to masz prawo je mieć
  • Odpowiedz