Wpis z mikrobloga

@Strzelec_Kurpiowski: 2 osoby to rzeczywiście potężny ból dupy lewactwa XD
Saaka nie sprawdzałem, a lakukaracza po prostu was parodiuje, a najlepsze, że wychodzi mu to znacznie zabawniej niż wam. Prawaki przegrywają wychodząc nawet ze swoimi własnymi inicjatywami (ʘʘ)
  • Odpowiedz
2 osoby to rzeczywiście potężny ból dupy lewactwa XD

Saaka nie sprawdzałem, a lakukaracza po prostu was parodiuje, a najlepsze, że wychodzi mu to znacznie zabawniej niż wam. Prawaki przegrywają wychodząc nawet ze swoimi własnymi inicjatywami (ʘʘ)


@Kieres: oni robią spam na całe gorące. Ból dupy widać po tym, że neuropki muszą robić dziesiątki wpisów o tym jak bardzo ich to nie obchodzi XD
  • Odpowiedz
przez takie wysrywy jakie uskuteczniacie na tym portalu, ja, centrowiec i w sumie patriota, zagłosowałem ostatnio na Lewice. Dajcie już sobie spokoj.


@Tosca303: a kogo to obchodzi? Jeśli nie widzisz absurdu dosrywania się o ten tag, to twój głos i tak znaczenia nie ma.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: absurdu? Absurd to jest pobożne/życzeniowe myślenie iż nasze życie można poprowadzić według podziału, czy tam schematu "lewica" / "prawica". Wszystkie te memy z wypisaniem cech + kwantyfikator uważam za denne, niezależnie która ze stron to postuje. Ale jakos "konserwy" się odpaliły ostatnio bardziej.... zrestą xD to i tak jest "portal ze śmiesznymi obazkami", mnie jednak bardziej śmiesza, albo i przerażają te wszystkie wojny ideologiczne, ktore tu odstawiacie xD
  • Odpowiedz
absurdu? Absurd to jest pobożne/życzeniowe myślenie iż nasze życie można poprowadzić według podziału, czy tam schematu "lewica" / "prawica". Wszystkie te memy z wypisaniem cech + kwantyfikator uważam za denne, niezależnie która ze stron to postuje. Ale jakos "konserwy" się odpaliły ostatnio bardziej.... zrestą xD to i tak jest "portal ze śmiesznymi obazkami", mnie jednak bardziej śmiesza, albo i przerażają te wszystkie wojny ideologiczne, ktore tu odstawiacie xD


@Tosca303: są
S.....i - > absurdu? Absurd to jest pobożne/życzeniowe myślenie iż nasze życie można ...

źródło: comment_Ib56SoBpYX5vlA7wCj2WRCZTo0cT7vCq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: W ogóle jaka jest geneza tego tagu? L3stko wyforsował to w piątek neuropki się zesrali i od wczoraj #!$%@?ą wpisami przeciwko?
Za każdym #!$%@? razem, kuce lub konserwy coś robią baitowatego a na następny dzień neuropa #!$%@? całe mirko kontrą. Tak było z tekstami na białym tle, Gretą i czymś tam jeszcze.
  • Odpowiedz